Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natnati

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość natnati

12lutego zamawiałam torebkę na allegro torebka doszła niby wszystko dobrze.19 marca dostaje wiadomości : Sprzedający xxx powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód: Kupujący odstąpił od umowy. Czy potwierdzasz wersję Sprzedającego? mam do zaznaczenia TAK / NIE Nie wiem co mam z tym zrobić.Za torbe zapłaciłam zamówiłam do paczkomatu i doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu chce wyłudzić zwrot prowizji. Spokojnie możesz zaznaczyć że się z tym nie zgadzasz i mu nie wrócą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
dokładnie tak, tez kiedyś miałam taka sytuacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kombinują. Ja zamawiałam w sklepie karibu.pl kurtkę i żadnego kombinowania nie było, mam super ubranie, a tutaj proszę, zwrotów się zachciewa. Tez bym zaznaczyła, że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, trzeba wybierać te dobre i godne zaufania sklepy, ja też zamawiam online na Imbryczek.net.pl i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet to wielka wygoda, ja najczęściej kupuje książki z księgarni www.CKwiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet to wielka wygoda i dobra opcja, ja najczęściej kupuje kawę i yerba matę od www.Imbryczek.net.pl - bardzo dobre ceny i jakoś tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez Internet to wielka wygoda, można kupić w zasadzie wszystko z dostawą do domu. Ja ostatnio odkryłem kolejny fajny sklep: www.BK-Market.pl - bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa i dobry kontakt z klientem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania6547
Przez Allegro nie kupuje już, tez miałam podobna akcje. W tym momencie ubrania zamawiam na www.holly.com.pl i nigdy sie nie zawiodłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×