Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dom meblowy Burzyńscy opinie

Polecane posty

Gość gość

Wpadł mi w oko zestaw sypialniany z tego sklepu- tworzywo wydaje się być przyzwoite, cena też OK. Ktoś robił tam zakupy i może podzielić się wrażeniami? Czy meble posłużą mi kilka lat? Chciałam coś na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy76
u mnie w przedsionku jest szafa przesuwna z tego sklepu. Nie ukrywam, że kupiłem głównie ze względu na cenę (akurat trwała promocja), ale polecam. Szafa juz prawie dwa lata jest ze mną, a wygląda jak nowa, nie niszczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w sypialni ich zestaw FORREST i polecam. Myślę, że inne serie nie odbiegają od niej jakością, to tylko kwestia designu. Ceny faktycznie są atrakcyjne, porządne tworzywo, które przetrwa lata. A nawet jeśli coś by się niszczyło- z tego co słyszałam to ich sklep pozytywnie rozpatruje wszelkie reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkawicia
W maju planuję gruntowny remont w sypialni, w tym również zakup nowych mebli. Ostatnio porownywałam oferte burzyńskich z innymi sklepami i wypadają bardzo dobrze. Ceny są niższe, a i jest w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ceny mają spoko, a znajomy ma od nich meble w salonie i też chwali. z ta szeroka oferta to dobra opcja, przynajmniej mozna wybrac jakis unikatowy wzor itd. i fajnie urzadzic mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamą na kilometr smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chyba tez zanosi sie na wymiane mebli, bo poprzednie już sporo przezyly i chyba nie sa zbyt modne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka294
Uwazam, ze warto dac szanse takim mniej popularnym niz np. ikea sklepom. Zawsze jest wieksza szansa na znalezienie ciekawego designu, czegos nietypowego. Niestety wiele mieszkan wyglada dosc podobnie, a unikatowych mebli jak na lekarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiroko
Moim zdaniem duże sklepy z meblami wydają dużo na marketing a co za tym idzie podnoszą ceny towarów. Myślę że warto zaufać mniej znanym firmą i kupić taniej. Ja kupiłem meble ze strony makrodom.pl i jestem zadowolony cena świetna i miałem transport do domu w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u nich kupiłam łóżko do sypialni takie jak mi się marzyło od kilku miesięcy, białe z wysokim pikowanym zagłówkiem. Jest elegancko wykonane, bardzo fajnie się prezentuje w sypialni, co tez potwierdzają znajomi, którzy nas odwiedzają. Fajną opcją jest też możliwość zmiany koloru w trakcie składania zamówienia. Więc myślę, że warto dokonać u nich zakupu, zamówienie realizują szybciej niż deklarują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inggaa12
Sklep jak dla mnie bardzo dobry. Bardzo duży wybór mebli i dobre ceny. Kupowałam tam meble do pokoju i sypialni jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizzii
Muszę podzielić się pozytywną opinią, ponieważ bardzo jestem zadowolona z obsługi w tym sklepie. Doradzili mi bardzo dobrze i jestem zadowolona z szybko dostarczonego zamówienia. Co do cen to również bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami internetowymi. Szczerze mogę polecić zrobienie tam zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble kupuję tylko i wyłącznie od nich-  ich produkty są bardzo dobrej jakości i możesz być pewna, że spokojnie posłużą przez kilka lat. No i mają duży wybór więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Więc jeśli ktoś szuka dobrych mebli to polecam zakupy u Burzyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×