Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam schudnąć kiedy cala moja rodzina dużo je?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i jeszcze mieszkam z rodzicami. niestety oboje moi rodzice maja nadwage i w sumie nic w tym dziwnego bo jedzą dużo i tłusto, namawiajac mnie do tego samego. Jak mam schudnac przy takiej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła3
Nakładaj sobie mniejsze porcje. Ja zaczynałam od małego talerza - na taki talerz nakładałam trochę ziemniaków, mięso i starałam się jeść dużo surówki. Pij dużo wody. Jedz 4-5 mniejszych posiłków i staraj się jeść w miarę regularnie. Zacznij aktywność fizyczną. Jeśli masz większą nadwagę to polecam spacery na początek min. 30 minut dziennie. Potem możesz zacząć ćwiczyć w pokoju z trenerkami z youtube. Jeśli masz odwagę, zapisz się na siłownię. I powiem tak - sama poszłam na siłownię i jak tam weszłam to zobaczyłam bardzo grubą kobietę, która SZŁA na bieżni i była bardzo spocona i zmęczona. Podziwiałam ją - absolutnie nie czułam żadnej niechęci etc. To jest odwaga. Nikt nie zwracał na nią uwagi w negatywnym sensie. Odważ się. Może poznasz kogoś, kto będzie Cię inspirował? Musisz pogadać z rodzicami i powiedzieć, że nie chcesz mieć nadwagi. Oni muszą to zrozumieć, po prostu. Próbował w ogóle z nimi rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tego nie rozumieją wlasnie, wg nich trzeba duzo jesc zeby miec sile i energie :O i w efekcie obydwoje sa grubi. Porcje nakladaja naprawde duze, mama ma do mnie pretensje kiedy nie chce jesc tego co mi nalozyla, doszlo do tego, ze zaczelam wyrzucac jedzenie po kryjomu bo do niej nic nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz o siebie zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 cm wyrostu, waze 71. Ciezko o siebie walczyc kiedy wszyscy w rodzinie oczekuja ze bede miala takie same nawyki jak oni,... chcialabym schudnac okolo 10, 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkkanna
Zacznij zamawiac catering dietetyczny Wygodna Dietę:) Bedzie CI łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie przygotuj jedzenie:) badz sama sobie nakładaj np bez sosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam to samo jak mieszkałam z teściami, moja teściowa jest fanką polskiej tradycyjnej kuchni, wszystko na białej mące, białe pieczywo, tłusto, lejąco i bez smaku ostatecznie i na początku stwierdzałam, że aaa mieszkam u nich, to działamy na ich zasadach, z resztą do kuchni ani ja, ani mąż, ani tym bardziej teść nie mieliśmy wstępu, chyba, że po to zeby zrobić sobie herbatę ;-) Potem już zrobilo mi się tak wygodnie i obudwoje z mężem jakoś się zasiedzieliśmy poza kuchnią, jak skończyliśmy remontować mieszkanie i poszliśmy na swoje to dostawy w słoikach nadal szły, no ale wtedy to ja decydowałam jakie dodatki można dodać do mięsa, lub które elementy przywiezionych posiłków będą wartościowe i jakoś tak się udawało to poskładać w całość żeby nic się nie marnowało, ale przede wszystkim zaczęlismy sie ruszać. Możesz jeść karolrycznie, ale musisz to też kiedyś spalić, jak potrzebujesz dodatkowej pomocy to może slimunox, wspomaga metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej jest bardzo bezpiecznym i naturlanym suplementem ale obowiązkowo i koniecznie musisz ćwiczyć, sięgnięcie po suplementy jest powiedzmy ostatecznością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten sam problem moj maz je jak swinka a szczuply jak patyka za to ja nabieralam kilogramow.Powiedzialam nie i zaczelam sobie zamawiac wygodna diete a maz niech robi co chce :D juz udalo mi sie stracic 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, zacznij sama gotować zamiast narzekać. Kiedy miałam 13 lat (czyli byłam dzieckiem i mieszkałam z rodzicami) przeszłam na zupełnie inną dietę niż moja rodzina, bo zostałam wegetarianką. Czy rodzice się mnie czepiali, a czasem nawet krzyczeli? Oczywiście. Czy zmieniło to moje postępowanie? Nie. Mogę sama o sobie decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fluksikk
Znam ten problem nie jest łatwo, kiedy mąż chce coś innego, dzieci coś innego... a jeszcze mieszkanie z rodzicami. łatwo nie jest. ALe faktycznie dieta pudełkowa może to być super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka 17 lat ma, skąd ma kasę wziąć na katering dla siebie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma diety cud.Najważniejsza jest zbilansowana dieta wysiłek fizyczny i można wspomagać się preparatami lub suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagałam się tabletkami Foreverslim.Teraz już nie jestem na diecie ale nadal chodzę na aerobik a w lecie jeżdżę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, no nie przesadzajmy, jak nałożysz sobie 1/4 porcji, które jedzą rodzice to lanie dostaniesz? To, że rodzice uważają, że powinnaś jeść tyle co oni nie oznacza, że faktycznie masz tyle jeść. Co ci zrobią jak będziesz jadła mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ten sam problem ale mam ten plus ze maz tez umie gotowac wiec on gotuje dla siebie i dla dzieci a ja zamawiam wygodnaDiete i tak udalo mi sie schudnac. A co najlepsze to jem reguralnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj. Żadne tabletki nie pomogą ci schudnąć więc nie słuchaj takich pierdół no chyba że będzie to dodatek do odchudzania. Nie daj sobie także wmówić że możesz jeść tłusto ale byś była aktywna. Jak zjesz z 2 tłuste kotlety i kluski które mają załóżmy około 1000 kcal to jak to spalisz? około godzinny bieg spala tylko od 300 do 500 kcal więc idiotyzm jakich mało. żeby schudnąć i zadbać o zdrowie musisz jeść lekko. Nie musi być tego mało. Co z tego że będziesz jadla małe porcje? jak np 6 pierogow ma tyle kalorii co mój obiad prawie na dwa dni z ryżem kurczakiem i warzywami? Więc musisz wprowadźic zdrowe nawyki. Jeść dużo często Ale zdrowo. Żeby schudnąć trzeba jeść:) oblicz zapotrzebowanie kaloryczne na stronie po treningu.pl kalkulator bmr i działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla5592
Musisz mieć silną wole. Pewnie że jest trudniej kiedy wszyscy dookoła żrą za przeproszeniem jak świnie. Jak będą cię namawiać to pomyśl sobie że jak pójdziesz w ich ślady będziesz wyglądać tak jak oni. Jeśli twoja mama niezdrowo gotuje to nie jedz tego. Nie mówię że masz jeść zupełnie co innego ale możesz to samo przygotować w inny sposób ( zdrowszy). Np Jeśli na obiad jest kurczak z jakąś surówką z dodatkiem majonezu i do tego ziemniaki z kupą sosu to odłóż sobie małą porcję kurczaka i usmaż go na odrobinie oleju lub wrzuć to na grila jeśli masz. Surówka ( pokrój wrzywa i tyle), ziemniaki ( pokrój ziemniaka w plasterki ala frytki, nastaw piekarnik na 250 stopni, wyłóż blaszke papierem do pieczenia, włóź do niej ziemniaki, posyp wszystko przyprawą do ziemniaków, ja nawet nie dodaje żadnego oleju) Smaczny i zdrowy obiad gotowy !! Wieczorem wszyscy wpierdzielają chipsy albo ciasta a ty pokrój sobie owoce. Biegać chyba też nikt ci nie zabroni. Pogoda coraz ładniejsza więc nawet nie musisz chodzić na siłownie. Wystarczy tylko się ubrać, ruszyć tyłek i pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezzja
Jedz same zupy po prostu :) u mnie też się dużo je ale jak oni jedli jakieś tłuste mięsa to ja bardzo powoli zupę. Jak nie ma u Ciebie takie tradycji że masz dwa dania to kup sobie żurek Krakusa i miej go zawsze pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: www.igortreneronline.pl. P.S>Aktualnie trwa tam konkurs, gdzie można wygrać 10 tys. złotych jedynie za zasługą swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale poradziliście biednej dziewczynie....katering zamawiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będziesz głodna, to nie będziesz jeść, dlatego polecam Ci https://fittspray.com, świetnie hamuje apetyt. Ja dzięki niemu unormowałam godziny posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie miałam aż tak dużej nadwagi ale te 12 kg straszni mi przeszkadzało.Sama dieta przynosiła efekty ale nie takie jakich się spodziewałam.Dopiero po wprowadzeniu Slimunox wszystko potoczyło się znacznie szybciej.Wystarczyły dwa miesiące.A ostatnie opakowanie Slimunox zostawiłam sobie tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten srimunox reklamujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Slimunox efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×