Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opowiadania erotyczne bardzo zboczone

Polecane posty

Gość gość
na dziś koniec ,,,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobze nieda sie tego czytac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co czytasz. Nie znam tego, co napisał ale coś one w sobie mają. Coś fajnego w nich jest bo wbrew pozorom są nie tylko o seksie ale też miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmowco jesli nieciekawi wystarczy niczytac lub wcale tu niezaglodac ja pisal rano do goscia i megasuki zeb mi napisali na moj temat no jakos niechco ale daliby rade oboje a historie choc niekture mnie wogle nieciekawe czyta sie jakos tak lekko ze i do konca majo talent a ze niekazdego to int inna sprawa 2 to mialabyc strons zboczonych a te opw raczej romanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie seks jednak powinien przynajmniej od czasu do czasu wiązać się z miłością - dlatego wychodzą romanse ale z elementami perwersji (bo przecież był nawet scat) ale ładnie opisanej. Nawet robienie kupy przez dziewczynę można opisać brzydko albo ładnie. No i bardzo lubię paradoksy bo moje życie i doświadczenia takie są i takie jest Facet był super przystojny i wyglądał super. Liczyła na super seks i miała ochotę na przygodę. Rozebrali się dotknęła jego penisa i natychmiast miał wytrysk. Jej ręka była lepka od spermy. A potem nic już nie była. Wyszła zniesmaczona. Kiedy spotkała go po kilku latach na imprezie znów zrobił na niej wrażenie. Ale co dziwne jej koleżanki powiedziały jej, że jest super w łóżku. Marta powiedziała, że bzykał ją całą noc tak fajnie, że szczytowała wiele razy i dziś już nie może bo ją tam boli od wczoraj. Niemożliwe, pomyślała. Ale gdy go zobaczyła serce jej zabiło. Poszła z nim znów mimo poprzednich doświadczeń skoro tak go zachwalały. Rozebrali się i zaczęli przytulać. Dotknęła go tam, ale tak samo jak wtedy po chwili doszło do wytrysku w jej dłoniach. Usiadła zdziwiona. Zapytała, co się stało i powiedziała, że Marta chwaliła się, że robił jej dobrze całą noc. Odpowiedział jej zmieszany. Z nimi wychodzi mi bo z nimi robię to tylko dla przyjemności i nic mnie z nimi nie łączy a Ciebie - mówił dalej- kocham od pierwszego spotkania i tak mi zależy, że stres wszystko psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja i wyszlo ci od niechcenia ladne opowiadanie kture znow doczytalem do konca perwersja z kupo mi sieniepodabala nie jak napisane bo znowu piekny styl ale ja za prosty tr starej daty nawet ten slynny lod i anus mnie odrazsjo lubje normalnie po chlopsku klepnoc po dupoe zlapac pod spudnice i tke tam tr brutalnosci w sexie moze moje doswiadczenia msjo cos wspulnego ztym moze ty sprubowalbys sie zmiezyc z moim tematem bylbym b wdzieczny jesli to nietwoj klimat prosilbym cie bardz zfob to dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja i wyszlo ci od niechcenia ladne opowiadanie kture znow doczytalem do konca perwersja z kupo mi sieniepodabala nie jak napisane bo znowu piekny styl ale ja za prosty tr starej daty nawet ten slynny lod i anus mnie odrazsjo lubje normalnie po chlopsku klepnoc po dupoe zlapac pod spudnice i tke tam tr brutalnosci w sexie moze moje doswiadczenia msjo cos wspulnego ztym moze ty sprubowalbys sie zmiezyc z moim tematem bylbym b wdzieczny jesli to nietwoj klimat prosilbym cie bardz zfob to dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zgodzilbys usiosc nadnim zrob to w wersji dluzszej buduj atmosfere i kulminacyjny moment dokladnie opisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perwersję z kupą chociaż bardzo rzadko ale uprawiam w realnym życiu z moją partnerką chociaż wyjątkowo rzadko. I faktycznie wolę jak kupa jest twarda (jak w opowiadaniu) i wychodzi uformowana. Co do tak dużych perwersji u mnie jest tak, że mówiąc wprost nie chodzi o to aby dziewczyna się "wysrała mi na penisa". Tak jak w wielu przypadkach chodzi przede wszystkim cały i sam rytuał i emocje jakie w tej sytuacji jest budowany. Robimy to na ogół w łazience. Moja partnerka już wie, ze chce zrobić kupę ale musi się powstrzymać, zrobić ładny striptiz. Musi bardzo ładnie zaprezentować swoje ciało i bardzo mnie podniecić zanim to zrobi. Bo w takiej perwersji chodzi o to aby to co wyjątkowo brzydkie i odrażające połączyć z pięknem jej ciała i wyjątkowo silnym podnieceniem. Tylko wtedy to działa. Na szczycie mojego podniecenia dopiero odbywa się końcowy etap rytuału. I faktycznie trwa to krótko, potem jest sprzątanie i mycie i normalny seks. A zaczęło się tak, że moja dziewczyna podczas seksu przypadkowo popuściła kupę. I dziwne ale wywołało to u mnie obrzydzenie, ambiwalentne odczucia ale dziwne - po jakimś czasie trochę z ciekawości trochę z uwagi na emocję chciałem to przeżyć jeszcze raz. Robimy to rzadko, zwykle kilka razy w roku ale robimy i jest to "uroczysty rytuał". I oczywiście zawsze ona na mnie nigdy ja na nią. I zawsze robi na brzuch i genitalia nigdy oczywiście na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierzę się chociaż akurat to nie moje klimaty ale już raczej nie dzisiaj. Jeśli wątek przetrwa to coś w tej materii napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu dzieki bede czekal z wypiekami skozystaj z podpowiedzi ona niec30lduzy biust niska 50 pare kg czarna tu i tu on starszy lusawy na oko k50 z b duzym syn od niedawna siemasturbujocy podg czasem matke z ojcem jej ciche jeki pod koldro zaloty najp mile takie w miare niewinne puzniej mimo oporu coraz natarczywiejsze i w koncu dopiecie swego choc dalej lekki slabnocy opor opisz co mogla myslec strats pracy itp niewiernosc gzech z innym ale chyba w koncu inny sex nieznany ten ogr kuy tas daje mega orgazm same branie bez orala ansla calowanie i sex tu juz twoja inwencja skszypioce luzko niesamowite jeczenie i placz bez lzow gowniaz tez walczy z sobo ciekawosc podniecenie bieze gore nic nierobi dyskr podg wali 1raztaki widok naga matka itp choc ma puzniej wyzuty i zal do siebje jak to wszystko polaczysz i opiszesz jak tylko ty umiesz bedzie to wyjotkowe dzielo napisz tylko duzo nawet na pare stron dokladnje jak sie komus sieniespodoba znow niech spada na trawe juz ciepleje czekam w ogr podn jsk ci to wyjdzie i z gory dziki ze zmiezysz sie ztym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do goscia niechce ci poganiac wiem ze to dzielo wymaga tr skupienia natchnienia ale b jestem zniecierpliwiony. Jestem tu od niedawna boje sie ze ta strona zinie zanim napiszesz a niewiem jak to dziala jak dlugo ona moze istniec. Z checio przexzytalbym tez cos lzejszego z twojej twurczosci tak pusto tu jakos smutno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylo do goscia, niechcem zeb pszepadla nasza strona i ponawiam prosbe o moj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prosbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z prosbo do goscia chcialbym to na swieta miec to bylaby mnje uczta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde a tak dobrze się zapowiadały te opowiadania Michał ty zboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to pomydlalem szkoda musi gosciu juz mi nienapisze na swietu nie da prentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu napisz mi juz prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewlacza sie jakis blond moze ze to tablet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty? Napisz tak jak obiecales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ale nienapisano!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie jak baba sra wam na pałe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten klimat tam jest napisane gosciu wie o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeeekam!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×