Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pralnia pierzdywan, czy dobrze piorą i jak długo?

Polecane posty

Gość gość

witam. mieszkam we Wrocławiu i chcę teraz oddać dywany do prania i mam kilka firm na oku, ale najbardziej mi się podoba oferta firmy pierzdywan. nie oszukujmy się, lae na swojej stronie internetowej można wszystko pięknie opisać, a w praktyce może być na odwrót. czy się spotkaliście z tą pralnią i jakie macie o niej opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że chodzi o tą pralnię pierzdywan, która mieści sie na Kiełczowskiej 62. mogę powiedzieć, że to jest chyba najbardziej nowoczesna i zautomatyzowana pralnia we Wrocławiu. zawoziłem do nich kilkakrotnie dywany i dywaniki i prali je dosyć krótko i całkiem dobrze. nie miałem żadnych zastrzeżeń, a termin o ile pamiętam to był około 3 - 4 dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. ja także uważam, że ta pralnia jest warta uwagi i jak korzystałam z ich usług, to nie było problemów żeby przyjechali po dywany, a mieszkam na drugim końcu Wrocławia. po wypraniu odwieźli mi też dywany i panowie byli na tyle mili i kulturalni, ze wnieśli je na 4 piętro. takie uczciwe podejście do klienta bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w pełni zmechanizowana pralnia mechaniczna z pracownikami z dużym doświadczeniem zawodowym i tu akurat nie ma bolączki, że coś pójdzie nie tak z danym dywanem, a ceny w porównanoiu do innych firm we Wrocławiu mają dosyć konkurencyjne. zwłaszcza, że pralnia pierzdywan posiada najbardziej nowoczesny osprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwu zdań firma pierzdywan wymiata wszystkie pralnie w okolicy. wystarczy wejśc na ich stronę i zobaczyć prezentację wideo i przekonać się jak wszystko jest nowocześnie zmechanizowane. z efektów wypranych dywanów w moim przy[adku, to jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by co, to podaję jeszcze do nich numer telefonu 514 514 824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja oddawałam do Pierzdywan mój dywan typu shaggy, a zabrudzony był bardzo, bo niestety oleista ciecz się przypadkowo wylała. Dwa dni i dywanik był jak nowy. Zero plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×