Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boniaczka

Czy to zdradza

Polecane posty

Gość gość
Boniaczka, litości, można być typem flirciarza jak się jest singlem. Twój mąż to już nie kawaler do wzięcia więc basta. Poza tym całymi dniami? z babami obcymi ma wspólne tematy a dla ciebie zero czasu? jak to wygląda? tak jakby on nie chciał z tobą nic mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewam że nie ma żadnego faceta A niestety nie mam jak się z nim skontaktować ( też o tym myślałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój gdy tak adorował obce baby m.in. przez facebooka to zaczęłam wszystko bardzo dokładnie analizować i dotarłam do tych ludzi co trzeba. Wymagało to czasu i głębokiej analizy ale czasem da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jej fb coś jest? Popatrz czy ktoś z jej znajomych ma z nią wspólne zdjęcie. I nie bądź naiwna no proszę Cię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, musisz ich rozgonić, serio, żadnego pobłażania, że on tylko sobie z nią pisze. To bzdura na resorach. Jak mu z nią tak dobrze to niech s*******a. Na co ci taki chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, a może ona mieszka bliżej niż w Belgii? A TA ODLEGŁOŚĆ TO ŚCIEMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fejsie ma tylko zdjęcia z dziećmi Teraz kontaktują się tylko przez Watsapa i możliwe że emailowo. Mam mętlik w głowie bo z jednej strony o mnie dba ( zaproponował mi wspólny wyjazd w niedziele) a z drugiej strony jest Tamta. Boje się postawić ultimatum dlatego że może wygrać ta druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zawierać żadnych "lewych " znajomości po to żeby wzbudzić zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma na imię tamta co podrywa ci faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyjeżdżacie razem i zobacz czy w tym czasie będzie się z nią kontaktował. Spróbuj sprawdzić maila. Może znasz hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ją chętnie zaczepiła wyszpiegowała na f, może podaj pierwszą literę jej nazwiska to poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mówi żebym sprawdziła coś na jego poczcie ale nic tam nie ma. Podejrzewam że może mieć inny adres którego nie znam i z tamtego adresu się kontaktują. Jak któregoś razu się go zapytałam o to że może ona się w nim zakochała to powiedział że to jej problem bo on nic do niej nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha, czyli mają inny kanał do pogaduszek, nie fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjna fizycznie jest? w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana wiem co czujesz ......nadejdzie taki czas że nie będzie miało znaczenia czy on przy Tobie będzie czy nie ....bo jak mówią czas goi rany ......pytasz czy takie zachowanie to zdrada TAK.....mało tego brak szacunku ...i miłości ...nie zgadzaj się na takie traktowanie i zostaw go puki jesteś młoda .....mam 50 lat trochę przeszłam ...ale nie odeszłam .....teraz żałuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ten sam wiek, młodsza to jak dla mnie min. 5 lat. Jak reaguje mąż gdy mu mówisz, że ona zabiera wasz czas, psuje związek, ingeruje w wasze życie prywatne? Koniecznie trzeba ją popędzić na cztery wiatry. Niech sobie szuka wolnego faceta i mąci mu w głowie. Co za wyrafinowana k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocica i Misiek... nosz k****, jaja jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobra para łóżkowa, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa raz bywa spokojnie odpuszcza i wyłącza telefon a raz się irytuje i mówi że to tylko koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z innymi "tylko koleżankami" w identyczny sposób postępuje? łączą go z nimi takie same relacje? no chyba jednak NIE Zatem musi się opowiedzieć co dalej. Jak chce dalej być mężem to wywalić tę sukę z waszego życia. Ona bolca poszukuje i adoracji... jak ja nie cierpię takich ździr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem wniosek jest prosty to nie jest zwykła koleżanka tylko "wyjątkowa" i łączą ich wyjątkowe relacje, NIE PATRZ NA TO BIERNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co jam robić Nie chce się kłócić Chciałabym wiedzieć na czym stoje ale nie wiem czy usłyszę prawdę czy to będzie tylko mydlenie oczu Najchętniej bym do niez zadzwoniła i spytała się co jest między nimi ale się boje co moge usłyszeć Kocham Go i to chyba za bardzo Nie wiem czy damm sobie sama rade ale nie chce żyć w trójkącie nie chce być tą drugą ( przez ponad 3 lata w poprzednim związku byłam tą drugą i już tak nie chce) i nie chce być oszukiwana. Nie wiem może ona nie wie co ja czuje jak ja to przeżywam a może wie i chce mnie " zabić od środka" nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czy ona wie że zajęła się żonatym facetem? Chociaż... najczęściej ich wcale nie interesuje ta druga strona, czy są dzieci... aby ich chuć była zaspokojona, tylko to się liczy. Nie ma zrozumienia, honoru czegokolwiek. Babsztyle są gorsze od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie płci potrafią być jednakowo podłe, tylko u nas zawsze wini się kobietę. Jakby mężczyźni nie mieli mózgu i nie potrafili myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×