Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eute

czy jest tu informatyk

Polecane posty

Z którym pisałam jakiś czas temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem informatykiem, mogę go zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni informatyk od programisty? Jeden i drugi studiował infornatykę. Programista czegoś się nauczył:P Sorry, nic osobistego, ale uwielbiam ten dowcip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trudno, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni informatyk od programisty? xx tym czym kierowca od konstruktora samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gów/no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informatyka nietypowe, ale jakiś inteligent się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informatyk to bardzo szerokie i ogolne pojecie. Powinno sie nazywac precyzyjnie wzgledem tego, czym ten "informatyk" sie zajmuje - programiste, elektronika, grafika komputerowego, pracownika operatora internetowego, informatyka policyjnego, pracownika sieci komorkowych, itp itd. Dzisiaj komputery masz wszedzie, nawet w silnikach samochodowych. Swoja droga tez znam kawal o informatykach - siedzi 3 informatykow przy stole i pierwszy mowi: -Chlopaki, ciagle gadamy o komputerach. Pogadajmy wreszcie o czyms innym. Drugi sie odzywa: -Pogadajmy o d****h. Chwila ciszy i na to trzeci: -Moja karta graficzna jest do d**y. Swoja droga dziwne, ze ludzie wysmiewaja sie z ludzi, ktorym zawdzieczaja internet, telewizje, telefonie komorkowa i inne bajery towarzyszace im w codziennym zyciu. Widac tak juz musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Archiwum X co tam potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 - dowcip świetny:) A co do naśmiewania się - wybacz, ale podobnie jak w każdym innym przypadku, mury uczelni opuszczają również osoby, które nie powinny otrzymać dyplomu. Sam spotkałem „informatyka”, który nie poteafił zainstalować drukarki (sic!), a skonfigurowanie sieci domowej już totalnie go przerosło. Co do „zawdzięczania” informatykom internetu i telewizji to trochę przesadzasz. Zarówno internet, jak i telewizja (dużo wcześniej) powstały zanim ktokolwiek wymiślił informatyków. Pracowali nad tym inżynierowie, którzy znali się na swojej robocie. Zresztą popatrz na obecną elektronikę - zastanawiam się, czy którykolwiek z jej projektantów dokonywał jakichkolwiek obliczeń, większość pracuje na granicy wydajności, a nawet ją przekracza. Z tego powodu jest tak bardzo awaryjna. W tej chwili elektronikiem nazywa się gość, który potrafi jedynie wymienić moduł na nowy, mimo że w starym jedynie przegrzał się tranzystor za 0,20 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zresztą popatrz na obecną elektronikę - zastanawiam się, czy którykolwiek z jej projektantów dokonywał jakichkolwiek obliczeń, większość pracuje na granicy wydajności, a nawet ją przekracza. Z tego powodu jest tak bardzo awaryjna. " Za awaryjnosc dzisiejszej elektroniki odpowiadaja dwie rzeczy: po pierwsze - dyrektywa bezolowiowa UE, co spowodowalo zastapienie niezniszczalnego wrecz olowiu badziewna cyna, ktora nie wytrzymuje wysokich temperatur, wskutek czego po dluzszym uzytkowaniu pojawiaja sie przerwy w polaczeniach lutowniczych tzw. zimne luty; po drugie - wielu producentow specjalnie obniza zywotnosc ukladow elektronicznych by zwiekszyc sprzedaz nowych produktow - to zjawisko fachowo nazywa sie "planowane postarzanie produktu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:44 - to też prawda i jest to jeden z powodów, ale daleko nie szukając ostatnio naprawiałem pewien układ w samochodzie. Padł tranzystor darligtona, fabrycznie dawany jest za słaby. Kupiłem drugi, w tej samej cenie, tyle że mocniejszy i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eute
Nie o technice to temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to na pewno o zwracaniu uwagi. Ty też nie piszesz na temat, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×