Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwiazek

Polecane posty

Gość gość

Moj facet nie mowi mi ze mnie kocha kiedy zapytalam czy mnie kocha powiedzial ze,, przeciez wiez ze tak" a kiedy zapytalam dlacze mi tego nie mowi to on odpowiedzial ze sie wstydzi. Ale czy mozna sie wstydzic powiedziec komus z kim jest sie w zwiazku ze sie ta osobe kocha? Czy moze wcale mnie nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej Cie nie kocha. Ja tez jak byłam w związku z rozsądku, bez uczuć to nigdy Nie przeszło mi przez gardło słowo ,,kocham", mimo ze on mówił ze mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zapytałam mojego ex, czy mnie kocha, odpowiedział "tak, kocham. przecież dlatego się wkurzam o wszystko" haha wtedy wierzyłam. dzisiaj wiem, że to bzdura. Sam nigdy by mi tego nie powiedział. Nie można się wstydzić takich słów jeśli naprawdę kogoś się kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się wstydzić. Klepanie „kocham” na prawo i lewo wcale nie jest lepsze, sprawia że to słowo można porównać do informacji o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz związek jest bez tabu i mąż jest i nawet był jako chłopak jest przy każdym badaniu cipki i wspierał porody taka obecność łączy związek normalnych par!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze mnievwczesniej zdradzil i poszedł do malolaty ale po ok poltora mies wrocil do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×