Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może nie chce iść sam z córką na komunie ja jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Komunia wypada 20 mają termin mam na 27 mają. Jest to dość bliska rodzina czasami się spotykamy. Cały czas myślałam że po prostu mąż pójdzie sam z córką a ja zostane w domu. Albo iść z nim? Nie będę miała się w co ubrać :P a bez sensu kupować ciążowa kiecke na jeden raz. Co wy byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w tym w czym chodzisz na codzień. Biżuteria i fryzura bardziej odświętna i wystarczy. Szkoda kasy na sukienki ciążowe. Jak masz termin tydzień po komunii to możliwe że już na porodówce będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to blisko ja bym poszła, kiecki nie musisz jakiejs super kupować, jakąś zwykłą za 50zł, są takie nietaliowane z wcięciem pod biustem powinna być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ładna sukienkę ciążowa. Kupiłam rok temu na komunię do chrzesniaka. M/L Jeśli szkoda Tobie kasy/lub jej nie masz to mogę ja za darmo oddać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie kup np. Sukienke w trapez taka pol elegancka. Bedziesz miala na wiosne zaraz po porodzie bo jakis tam brzuszek zostanie pewnie przez pierwsze miesiace a ona Ci ladnie zakryje. Potem wystaw na olx i cos sie zwroci z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli wyląduje na porodowce wcześniej? Proszą o potwierdzenie czy będę a skąd ja mam wiedzieć? Zapłacą za mnie 100 zł ja się nie pojawię trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba wiedzą w jakiej jesteś sytuacji i zapewne biorą to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to jak wylądujesz wcześniej na porodówce, to potem zawieziesz jakiś spóźniony prezent komunijny, albo kopertę z kasą, nie wiem co planowałaś dać i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś szukasz problemu tak gdzie go nie ma, przecież każdy bierze to pod uwagę ze moze cię nie być, a poza tym rownie dobrze moze i twojego męża też nie być, bo akurat zaczniesz rodzić tuż przed mszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło dżizas. To jak męża masz pipe, że bez żonki sie nie ruszy to nie idzcie wcale. Problem z głoey. Nawet jak wylądujesz na porodówce to nikt nie zapłaci za Twoj talerzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×