Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona krzywdzi nasze dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam potrzebuje pilnej pomocy.Niedawno zorientowałem sie ze żona mną brutalnie manipuluje.Nie wiedziałem co sie ze mną dzieje przez 2 lata.Wszystko moja wina,wszystko zle , zawsze czegoś brakuje.Np jem coś słodkiego to ona mówi „ tylko jesz ale ty nigdy nie kupujesz”.No mamy 3 letnia córkę która kocham i ja utrzymuje moja rodzine od 3 lat.Jestem traktowany jak wróg ,wszystkiego zazdrosci , n.p jak sobie chociażby durne buty kupię ,to wtedy mówi „tylko sobie kupujesz a o nas nigdy nie myślisz „ok już rozpoznałem ze mną manipuluje patologicznie.Teraz najgorszy problem, prowokuje specjalnie kłótnie przy dziecku żeby dziecko to słyszało ,wtedy mówię do niej nie przy dziecku to dopiero zaczyna.Rozmawiac próbowałem szczerze ale to sie kończy z jej strony agresja i wtedy mi mówi wszystkie te rzeczy które tak naprawdę ona robi, czyli manipuluje ,kłamie notorycznie. zawsze mnie przegada,dogryza mi w towarzystwie,ostatnio przyszedłem z pracy i siedziała wspólna koleżanka która sie na mnie patrzyła z taka złością jak bym conajmniej ja ciężko pobił.A teraz to co już naprawdę mnie dobija BUNTUJE przeciwko mnie nasze dziecko dla którego bym granat połknął.Dziecko nie chce ze mną rozmawiać od 2 tygodni, Boże co ona jej robi bo moja córka zawsze do mnie leciała jak wracałem z pracy już w drzwiach stała a teraz chowa sie za kanapę ;(.Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupujesz im? Moze zona ma troche racji. Masz rodzine to ja utrzymuj pacanie a nie wypominaj. Duren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×