Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elrika

Urządzenie AquaSureH2 pytanie do kosmetyczek

Polecane posty

Gość Elrika

Czy ktoś w swoim gabinecie kosmetycznym posiada urządzenie AquaSureH2 ? służy ono do oczyszczania wodorowego. Ponoć to taki hit w kosmetologii od niedawna, tutaj jest opis i filmik http://ifapro.pl/aquasure-oczyszczanie-wodorowe,4,pl,1,1,31.html Proszę o opinie czy ktoś to posiada bo zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronka31
Wygląda ciekawie, czytałam co nieco o tym, ale nie posiadam. Fakt faktem, że taka usługa w moim gabinecie mogłaby mieć popyt, więc może sobie takie urządzenie sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwinka
Kosmetyczki dobrze się wypowiadają o AquaSure, ja też myślę o zakupie tego, salon trzeba rozwijać i wzbogacać o nowe usługi, nie wiem tylko ile kosztuje taka inwestycja, orientuje się ktoś? i gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana Debska
Ja mam i polecam! A zainteresowanie Klientki zapraszam do mojego Salonu. Hanna Debska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoskora
Konkretne informacje o tym urządzeniu są tutaj http://aquasure.com.pl/ można kupić np. w autoryzowanym salonie. Ja mam od 2 miesięcy dopiero w gabinecie. Dobre urządzenie, zabiegi oczyszczania wodorowego są już u mnie coraz częstsze, coraz więcej klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaRoz
Kupiłam to niedawno, klientek coraz więcej powoli się robi :) przyznam, że taka usługa oczyszczania wodorowego robi się w mojej miejscowości dość popularna, konkurencja nie ma takiego urządzenia, więc mam coś niszowego jeśli chodzi usługi w mojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuleva
Zgadzam się - też zakupiłam AquaSure H2 i mam dużo klientek na oczyszczanie wodorowe i u mnie jest podobnie w moim miescie jest malo salonow kosmetycznych, a to urządzenie mam tylko ja czyli jestem górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliska
Dużo kosmetyczek polecało mi zakup AquaSure - jestem zdecydowana na zakup, jednak mam jeszcze pytanie do osób, które od dłuższego czasu posiadają to urządzenie. Jak szybko zwrócił się zakup i jak duże zyski średnio generuje zabieg z wykorzystaniem AquaSure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalkaj
@poliska to zależy ile masz klientek, ciężko oszacować po jakim czasie już nie pamiętam, ale posiadam AquaSure bodajże 3 miesiące i zyski już są, koszt urządzenia nie jest mały, ale zabieg z jego wykorzystaniem też kosztuje , przynajmniej w moim gabinecie :) jak Ci się zwróci koszt zakupu to potem już tylko czyste zyski i to naprawdę spore, zainteresowanie oczyszczaniem wodorowym jest wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×