Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

LUX Med

Polecane posty

Gość gość

Czy opłaca się u nich wykupić pakiet medyczny? Polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję rozeznać się w innych przychodniach prywatnych. Ja przeszłam od nich do enel-medu - mają mniej placówek, ale łatwiej dostać się do lekarza z dzieckiem i do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Jasne, że warto! Mają ogromny wybór abonamentów medycznych - dla dzieci, dorosłych, rodzin i osób starszych, a opieka w każdym przypadku jest na najwyższym poziomie. Na pewno wybierzesz pakiet odpowiedni dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u nich pakiet medyczny i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ma potrzebę wizyty u specjalisty to nie czekam na nią miesiącami tylko mam ją w ciągu kilku dni. Mają dużo placówek i szeroki wybór pakietów dla różnych grup wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie w lux medzie fajne jest, że pakiet możemy dobrać do swoich potrzeb, i miesięcznie wcale nie wychodzi drogo. A na prawdę warto, kolejki krótkie do kilku dni czekania do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lux medzie można też wybrać lekarza podstawowej opieki zdrowotnej , ja tak zrobiłam i zadowolona jestem, wiele świadczeń jest refundowanych, wizyty mam w ten sam dzień. Kazdy lekarz poz ma dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, ale pomyśle nad tym, bo jednak lekarz poz jest potrzebny a w lux medzie od jakiegoś czasu opłacam pakiet i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
W Lux Medzie fajny jest też Portal Pacjenta - umawiasz się online na kiedy Ci pasuje, możesz tak samo odebrać wyniki badań i bez problemu można zmienić termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mają specjalną ofertę dla pacjentów z Krakowa i Warszawy, pakiet stomatologiczny Komfort za jedyne 49 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet stomatologiczny Komfort to naprawdę świetna sprawa. Myślę, że warto skorzystać z oferty i dokupić go sobie do pakietu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena tego pakietu jest super, opłaca się bardzo, w tym też są nielimitowane przeglądy stomatologiczne, zniżki na pierwszych kilak leczeń. Opłaca się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, wcale nie widać, że to nachalna i nieudolna reklama :o ŻE-NA-DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pakiet w Lux Med wykupiony przez moją firmę. Jestem zadowolona z ich usług. Dla mnie najważniejsze jest to, że wizyty mogę umówić się wygodnie dzięki portalowi pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u nich wykupiony pakiet i jestem bardzo zadowolona. Dokupiłam nawet jakiś czas temu pakiet stomatologiczny Komfort. Teraz mam zapewnioną kompleksową opiekę w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×