Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ten posluszny facet stawia mi sie ?

Polecane posty

Gość gość

nie o to chodzi,ze koniecznie chce zeby byl ulegly. jestem zdziwiona ,bo wszyscy mowia o nim,ze taki posluszny,do rany przyloz. wiec powiedzialam mu,ze lubie takich jak on (chociaz nie do konca to jest prawda) a on nic nie odpowiedzial :) zachowanie zas ma typowego samca alfa i czuje ze wyszlam na idiotke. a sa dowody na to, ze ma inny charakter,przede mna udaje kogos innego,tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zeby bylo jasne ja go nie prowokuje w zaden sposob, nie ponizam itd. I do mnie osobiscie i w towarzystwie udaje wielkiego alfa a jego byle pomiataly nim przy innych i nic nie mowil, nie znam szczegolow ale podejrzewam ze byl taki ulegly zawsze, a mi np mowi ze konczymy znajomosc bo smialam pogadac z innym, paranoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj czemu rżnie glupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio mi jakos tak zapytac wprost. jeszcze jakby byl taki w towarzystwie-o,moze nie chce byc wysmiany. ale sam na sam jest identyczny. nie jest zimnym gnojem-dba o mnie. ale nie zawaha sie ustawic mnie do pionu czy nawet obwinic za cos czego nie zrobilam. wymierza mi jakies kary, jest taki troche wyrachowany :/ i kilka razy zlapalam go na klamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie z pantoflarzem jest koszmarne. Wiesz mi. Może on zorientował się, że kobiety go źle traktowały, bo był ciepłą kulchą i postanowił się zmienić. Teraz robi wszystko, by nie dać się i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz.Powiem szczerze,ze jak mielismy przerwe to ja krecilam z innym i on tez zaczal z inna to powiedzial do mnie ,ze musi sie dostosowac do niej z zachowaniem, zeby jej sie podobalo:) nie wiem czy to na zlosc czy nieswiadomie palnal czy jeszcze cos innego. ale chyba nie zmienil sie po ostatniej z ktora byl w zwiazku 3 lata temu bo ta dziewczyna z ktora niby krecil byla niedawno, ale ostatecznie zeszlismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×