Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość except

Plecak zamiast torebki?

Polecane posty

Gość except

Hej. Co sądzicie o tej nowej modzie na noszenie plecaka zamiast torebki? Szczerze to nie byłam na początku przekonana bo plecaki przypominały mi troche lata 90-te i te wszystkie plecaczki w ostrych kolorkach. Jednak przegladałam sobie ostatnio niektóre modele i wiele z nich wygląda naprawdę fajnie. Jak ten: https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/plecaki-skorzane/wloski-skorzany-plecak-grafitowy-3892.html Jak jest z Wami? Nosicie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebki mi sie podobaja, ale sa bardzo niepraktyczne. Obciazenie jest zawsze na jedna strone wiec jest ciezko, chyba ze mala torebka - ale w niej nic nie zmieszcze. Dlatego nosze tylko torebki z dlugim paskiem przez poprzeczne ramie, sredniej wielkosci, i lekkie. Jak potrzebuje wziac laptop albo ide na zakupy to biore plecak. Nie podoba mi sie to, bardziej podobaja mi sie torebki, ale wzgledy praktyczne zwyciezaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1230
Ja jestem miłośniczką torebek i mam ich spory wybór, często dokupuję w sklepach z galanterią skórzaną lub na www.zeskory.com. Plecak nie wpisuje się w mój styl, ale za to bardzo podoba mi się noszony przez innych. Na pewno plecak jest wygodniejszy w noszeniu, ciężar rozkłada się też równomiernie, ale dla mnie torebka to atrybut kobiecości i nie potrafię się jej oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×