Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wojtek B

Gabinet Medycyny Naturalnej Uzdrowiciel Mariusz Bryk Opole

Polecane posty

Gość Wojtek B

Szukam osoby która korzystała z usług tego pana. Czy jest wiarygodny ? Czy faktycznie to co robi daje efekty? Dużo jest bioenergoterapeutów - naciągaczy którzy sami potrzebują pomocy i dziwnie wyglądają. A ten pan wygląda na zdrowego. Szukam informacji w internecie, opinie w większości ma pozytywne. Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie można znaleść trochę opinii. Zadzwonić, zaryzykować i samemu się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pana Wojtka B.Z całą moją odpowiedzialnością polecam Pana Mariusza Bryk,który jest uzdrowicielem.Znam tego Pana osobiście i odpowiadam za swoją opinię o tym Panu i jego uczciwej pracy jako uzdrowiciela.Pracuje ze wspaniałą energią miłości,która idzie prosto od Pana Stworzyciela poprzez niego.Jeżeli Pan się zdecyduje i będzie wykonywał polecenia tego Pana to powróci do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata777
Witam Pana Wojtka B.Z całą moją odpowiedzialnością polecam Pana Mariusza Bryk,który jest uzdrowicielem.Znam tego Pana osobiście i odpowiadam za swoją opinię o tym Panu i jego uczciwej pracy jako uzdrowiciela.Pracuje ze wspaniałą energią miłości,która idzie prosto od Pana Stworzyciela poprzez niego.Jeżeli Pan się zdecyduje i będzie wykonywał polecenia tego Pana to powróci do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam,przez prawie 2 lata korzystałam z pomocy Pana Mariusza,rzetelny,odpowiedzialny i z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, dużym atutem jest także komunikacja -odpowiada na sms-y w razie potrzeby nawet w nocy,poza tym swoja osoba daje przykład jak żyć zdrowo i radośnie:)opanowany i profesjonalny:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Mariusz jest osobą wysoce kompetentną, bardzo dobrze znającą się na swoim fachu. Jego rzetelność, przejawia się przede wszystkim lojalnością wobec swojego zawodu. Zawsze z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu pomoże dobrą radą, rozmową, interpretacją oraz miłością Pana Stworzyciela. Jest to osoba, z którą bez problemu można się porozumieć, czy to poprzez telefon, internet. Rozmawia o wszystkim, zero tematów tabu. Zawsze służy pomocą oraz dostosuje się do dysponowanego czasu. Pan Mariusz jest w pełni tego słowa znaczeniu Uzdrowicielem, żaden bioenergoterapeuta. Sam korzystam z usług Pana Mariusza i mogę z pełną świadomością polecić. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś wpłacał temu Panu pieniądze na konto ? I czy wywiązał się z umowy ? Jest w ofercie ocena stanu zdrowia na odległość a osoba mi bliska potrzebuje diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy to kit dwa lata organizm oczyszcza się po suplementach. To jest inna droga sprzedaży produktów koncernów farmaceutycznych. Ja odradzam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Witam! Przy leczeniu prostaty oraz kompleksowego oczyszczania organizmu, zmiany odżywiani, stylu życia. dostałem kilka drogocennych porad od pana Mariusza. Ale kluczem do wszystkiego są zabiegi energią + wsparcie czystą wodą, ziołami i dietą. Będę obserwował dalsze postępy i napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałem się zrobić w konia
widzę że Pan Mariusz sam sobie na tym forum chyba pisze opinie pod pseudonimem "gość", korzystałem z usług tego gościa i powiem jedno... UWAŻAĆ...!!! i to bardzo, kase bierze bardzo chętnie z wielkimi obietnicami itd. A potem wiecznie nie ma czasu, nie odpowiada na SMS, umawia się że coś będzie robił a potem tego nie robi, jest niesłowny. Z oceny stanu zdrowia za 250zł też niewiele wynikło...a miały być podane prawdziwe przyczyny.... Tyle co mogę powiedzieć i przestrzegam... wszyscy Ci "uzdrowiciele" jadą na jednym wózku "człowiek w potrzebie wyda każde pieniądze żeby się ratować!!!" a oni to inteligentnie i bez skrupułów wykorzystują cwaniaczki !!! Pozdrawiam i zachęcam do MYŚLENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Bryk UZDROWICIEL
Witam osobę: "dałem się zrobić w konia" To dlaczego pan oficjalnie się nie przedstawi. Czy to co pani/pan napisał jest prawdą ? Proszę dokładniej opisać sytuację i podać więcej faktów. He He ta osoba pisze by oczernić, a może nasłana przez konkurencję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumienny fachowiec
Witam !!! czytelników i poszukiwaczy. Tyle ile jest ludzi tyle jest opinii. Zawsze polecam przekonać się osobiście. Po co wierzyć komuś na słowo lepiej zaufać sobie. Przecież można zadzwonić do tego pana i porozmawiać. Powiem że rzadko spotyka się UZDROWICIELA, REFLEKSOLOGA, bioenergoterapeutę czy znachora z zarejestrowaną działalnością i z kasą fiskalną. A pan Mariusz wystawia paragon i fakturę na swoje usługi to też dobrze świadczy o tym człowieku. A rozgoryczona konkurencja będzie pisała bzdury :) <3 Pozdrawiam szukających pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 123
Jeden z nielicznych uzdrowicieli od którego można otrzymać paragon czy fakturę. Z tego co widać działalność też w pełni legalna. To też dobrze świadczy o tym człowieku. W CEIDG można dużo sprawdzić. To takie moje spostrzeżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURENCJA ;)

Panie Mariuszu, naprawdę, niech Pan już nie robi ludzi w konia...naprawdę...miej Pan troche przyzwoitości,...., a druga sprawa co ma paragon do efektów pracy? Biznes zarejestrować może każdy, wystawić paragon też, a nazwać się uzdrowicielem też każdy może i brać za to niezłą kase bez efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strefa Zdrowia

Dużo pana w internecie warto sprawdzić i poczytać 

Uzdrowiciel z Opola   *****  

Wystarczy wpisać  w przeglądarkę google  UZDROWICIEL Mariusz Bryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecany fachowiec

Jakie opinie żadnych konkretów   :classic_rolleyes::classic_love:

Jak ten pan jest bez efektów to skąd takie zainteresowanie.

Zadzwonić porozmawiać. www.uzdrowiciel-terapie-naturalne.com  

zakładka kontakty  :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Witam.Polecam pana Mariusza Bryka.Wsparcie energią od pana Mariusza jest zaraz i daje siły do walki o dalsze zdrowie.Pan Mariusz dokładnie zdiagnozował słabe punkty mojego organizmu, bez pytań dodatkowych do mnie i zaraz zaczął działać.Pan Mariusz odpowiada na wszystkie pytania, doradza. Ustalił mi dietę po której przeszły dolegliwości żołądkowo - jelitowe. Po rozmowach z panem Mariuszem nabiera się dystansu do spraw drobnych, doradza, można przedyskutować sprawy trudne.Pan Mariusz rzetelnie przygotował mi tabelę produktów wskazanych dla mnie, ma dużą wiedzę i ogromne zaangażowanie w pacjenta. Nasza komunikacja była szybka i konkretna.

Polecam pana Mariusza, dostałam olbrzymi przekaz energii, odzyskałam uśmiech, siły i zadowolenie a niepotrzebne kilogramy uciekły przy okazji. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Mam raczej negatywne odczucia co do tego uzdrowiciela. Zarzucił mnie wiedzą na temat negatywnego funkcjonowania mojego organizmu i nie podał konkretnych wskazówek. Gdy zadawałam rzeczowe pytania to wchodził w ton pouczania a nie odpowiadał. Po wizycie wróciłam zniechęcona i zdołowana. Ktoś kto pracuje z energią powinien wlewać nadzieję w drugiego człowieka bez względu na to jak bardzo nie byłby chory. Nie wrócę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie polecam. Po rozmoeie czułam się bardzo źle, nie mogłam spać, jakby ktoś wyssał ze mnie energie życiową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka

ja czuję się rewelacyjnie :classic_smile: po rozmowie z Panem Mariuszem, a po pierwszym zabiegu biegałam i miałam ochotę skakać z radości.

Pani Magdo może pomyliła Pani osoby  :classic_blink:  :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Gościa Sara  :classic_smile:

Pani Saro z tego co ja pamiętam odczytałem pani tylko z receptorów dłoni na jednych z targów.

Podczas takiej konsultacji podaje jak funkcjonują poszczególne organy i narządy oraz co się dzieje w organizmie. 

Dodatkowo podaję przyczynę takiego stanu rzeczy  i to jest koszt 25 PLN  i tak tez pani powiedziałem a zalecenia podaję dopiero podczas podjętej współpracy.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Przez 4 lata leczylam się na seronegatywne zapalenie stawów. Chodziłam do kilkudziesięciu reumatologow. Rwaly mnie stawy, puchly. Nikomu nie życzę. Dostałam najpierw sterydy, potem chemię w zastrzykach. Nic nie pomagało, nic nie przechodzilo. Odkąd wprowadziłam zmiany w odżywianiu, jakie doradzil mi Pan Mariusz i odkąd pomaga mi energetycznie jestem od 3 miesięcy bez chemii i czuje się coraz lepiej. Wmawiano mi że nie będę mogła mieć dzieci, porobily mi się po lekach problemy hormonalne. Na chwilę obecną spodziewam się dzidziusia i nie wierzę lekarzom. Polecam każdemu, zawierzyć Panu Mariuszowi, wyprowadził mnie nie z jednego problemu. Jest cierpliwy, zawsze chętnie pomaga, odpowiada na każde pytanie. Na początku jest wymagający co do prawidłowego odżywiania, warto to przejść aby poczuć się lepiej a przede wszystkim zdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Pan Mariusz jest osobą kompetentną, godna zaufania której, można powierzyć swoje zdrowie. Jego pomoc wraz z własnym zaangażowaniem przynosi dużo pozytywnych rezultatów zdrowotnych, duchowych, a także widzę poprawę w życiu prywatnym i zawodowym. Po 6 latach NIC nie dającej farmakologii i tarapii psychologicznej zostałam wyleczona z depresji, nerwicy i nie tylko. Polecam usługi Pana Mariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam,  stracicie tylko zdrowie I pieniadze ; nie rozumiem dlaczego zabijanie ludzi nie jest karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z usług Pana Mariusza i mam wrażenie, że napisał Pan taki negatywny komentarz o zupełnie innej osobie albo ma Pan w sobie dużo agresji którą próbuje Pan zrzucić na innych. Z moich doświadczeń zabiegów u Pana Mariusza Bryk jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to agresja tutaj kiedy zna sie kogos kto stracil zdrowie przez ta osobe....bardziej niedowierzanie, zal smutek, zlosc i nadzieja ze karma przyjdzie za takie postepowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×