Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość010318

Paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość gość010318

Hej mam problem. Mam słabe paznokcie. Próbowałam leki, odżywki i naturalne sposoby, nic nie pomaga. Paznokcie mi się łamią, dlatego robię hybrydy bo wtedy udaje mi się je zapuścić. Mimo to są troszkę miękkie... W sumie bardzo. Nie jest to fajne uczucie i bardzo mi przeszkadza. Jakieś rady? Co zrobić by mieć twarde hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fluksikk
Zrób sobie przerwę i trochę zregeneruj paznokcie - u mnie idealnie sie sprawdzają codzienne kąpiele w podgrzanym oleju i można jeszcze mani japoński sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milika3
Mnie pomogła odżywka Total Action Sensitive z eveline, oni mają w sprzedaży różne rodzaje tych odżywek, są też takie bez formaldehydu, więc bez obaw. Chociaż mają różne opinie, to jedyny produkt na rynku, po którym faktycznie paznokcie się obudowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakaś odzywkę polecacie? I co myślicie może miec wpływ na płytke która się rozdwaja ? Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze brakuje jakiś witamin ? Warto zmienić dietę. W moim przypadku było tak, ze to hybryda poprawiła mi kondycję moich paznokci, stały się o wiele mocniejsze - z pewnoscią to spora zasługa używanych lakierów z Makear, które mają dobry skład, są 3 free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamiast hybrydy żel budujący? ja uzywam makear i pazurki są bardzo wytrzymałe i twarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondidzianka
Może zmień lakier hybrydowy? Kiedys mialam jakis tani (dostalam w zestawie do przetestowania) i manicure wygladal kiepsko, paznokietki takie jakies cienkie, jak pomalowane klasycznym lakierem. Ale od niedawna uzywam serii hybrydowej z Eveline i jest o niebo lepiej. Teraz mam kolorek nr 305, taki delikatny blekit. Super wyglada, latwo sie naklada, przede wszystkim pedzelek jest wygodny i lakier daje dobre krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzis jest akcja na semilac.pl -10% na dzien mamy (trzeba wydac stowke). haslo honka10. ja ogolnie nie planowalam kosmetykow, bo to czasem takie oklepane, ale tak mysle czy moze mamie zestawu nie zafundowac. Co myslicie - dobry pomysl? jesli tak to jaka lampa sie sprawdzi najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina672
Uwielbiam manicure hybrydowy i w zasadzie rzadko kiedy robię przerwy. Lakiery kupuję w rossmanne z eveline, widziałam, że teraz wypuścili też remover i cleaner, super, bo wszystko jest dostępne w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka23b
Warto sobie wypróbować serum revitalum od eveline, jest bardzo dobre, mnie ono pomogło zapuścić paznokcie, a były do tej pory bardzo łamliwe, do tego strasznie się rozdwajały. W ogóle odżywki tej firmy są dobre, kiedyś używalam też takiej diamentowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o paznokcie to ostatnio zrobiłam kurs stylizacji paznokci w https://www.new-nails.com/ i teraz doskonale wiem jak o nie zadbać, a dodatkowo robię manicure koleżankom zastanawiam się nawet nad założeniem własnego gabinetu stylizacji paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka939
Miałam identyczny problem - paznokcie jak z papieru :( pomogła mi baza Claresa, jest mega trwada! Paznokcie prestały się wyginać i łamać. Dzięki niej zapuściłam je sobie do długości, o której zawsze marzyłam ale nie mogłam sobie na nią pozwolić. Teraz jestem zachwycona i mogę cieszyć się moimi pięknymi, długimi paznokciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igullla890
Wydaje mi się najtrudniej i najwięcej błędów popełniamy kiedy zdejmujemy hybrydy. Wtedy jest ten czas, kiedy trzeba to zrobić na spokojnie i żeby jak najmniej narażać płytkę na działanie acetonu, a z drugiej strony żeby nie uszkodzić płytki zrywając lakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ja odkad uzywam makear nie mam problemu z papierowymi paznokciami, bo mimo, ze to mega trwałe lakiery, to nie ma wiekszych problemów z ich sciaganiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina23
Jeżeli chodzi o regenerację paznokci po hybrydach, to warto sobie przetestować Revitallum z eveline, to odżywka, która regeneruje paznokcie, wzmacnia je, zresztą nawet nazwa na to wskazuje pro hybryd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa
Trzeba odpowiednio pielęgnować paznokcie na co dzień, no i jesli nie potrafi się prawidłowo zdjąć paznokci to lepiej wybrać się do kosmetyczki. A to ważne żeby nie zniszczyć płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam podobny problem i kolezanka powiedziala zebym zmienila lakier na makear. paznokcie juz nie sa takie kruche i sie nie lamia, hybryda trzyma sie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jak hybryda to polecam raczej makear, bo są lepsza firmą, natomiast bardzo dużą wagę nalezy przywiązywać do zdejmowania hybrydy, bo to tu leży cały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wszystkie możliwe stylizacje paznokci, mam hopla na tym punkcie w końcu mój chłopak podarował mi na urodziny profesjonalny kurs stylizacji paznokci w szkole New Nails, wiele się tam nauczyłam, potem sama zapisałam się na kolejny etap kursu a teraz zarabiam na tym co kocham czyli mam studio stylizacji paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic specjalnego nie robie raczej, maluje je poprostu lakierami z makear - marka lakierow rowniez jest wazna, ja postawila na sprawdzona marke i jestem z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiaww
Dobrze jest pójść do kosmetyczki, ona na pewno zrobi dobre i trwałe hybrydy. Albo zaproponuje coś innego jeśli paznokcie nie są w dobrym stanie. W każdym razie warto powierzyć słabe paznokcie profesjonaliście, inaczej można je jeszcze bardziej poniszczyć. MI pomogli z moimi bylejakimi paznokciami w salonie Estela http://salon-estela.pl. Też myślałam, że nic się zrobić nie da. A teraz mam mocne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollkapo
Ja robię sobie sama w domu ale używam dobrej jakości lakierów, Makear od dłuższego czasu juz tylko te kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyylwiaFilk
Spójrz sobie teraz na stronkę Makear maja sporo nowości, a kolory naprawdę ciekawe, fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaxxd
Na słabe paznokcie dobry jest zabieg IBX SYSTEM LUB JAPOŃSKI MANICURE i odpocynek od zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Ja zamawiam tylko z Makear, są świetnej jakość, dobrze kryją, mani zawsze trwały nawet do czterech tygodni co mi bardzo pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_flus
A gdzie kupujesz te lakiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jest zamawiać bezpośrednio ze strony Makear, bardzo szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkananaa

Teraz przed Świetami zmawiałam sobie z Makear właśnie piękny zestaw nowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingullad

Jej bardzo lubię lakiery Makear, mają świetne krycie i długo na paznokciach wyglądają jakby było dopiero co zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×