Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam 35 lat i dalej brakuje mi pomysłu na siebie

Polecane posty

Gość gocha777
Dnia 21.08.2018 o 09:30, Gość Anka Aneczka napisał:

Może warto skorzystać z pomocy specjalistów. Może ktoś doradzi, coś podpowie, zobaczy jakie masz mocne strony. Dla mnie dobrą i sprawdzoną kliniką jest poradnia psychomedic z Warszawy. Mają tam duży wybór lekarzy, zarówno psychiatrów, neurologów jak i psychologów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Myślę, że warto tam spróbować się leczyć.

Ta klinika cieszy się w sieci naprawdę dobrymi opiniami więc chyba o czymś musi to świadczyć. Mają wiedzę, doświadczenie i świetne podejście do pacjenta. Do niektórych lekarzy można umawiać się na wideokonsultacje przez Internet więc to spora wygoda i oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć kobietę nie jestem jakiś kulawy czy brzydki ale jak widzę ładną kobietę to boję się do niej podejść bo nie mam nic do zaoferowania tzn nie mam samochodu domu mam tylko siebie zabawnego Bartka nic więcej i chce miec to wszystko co już powinno być w tym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu jakaś dziewczyna która chciałaby po rozmawiać na spokojnie to zapraszam na maila na początek napisz nie jestem brzydki ani głupi po prostu nie mam kiedy poznać dziewczyny chodź uśmiechają się do mnie to i tak nie podchodzę więc może jestem nieśmiały troszkę ok jeśli jesteś śmielsza to ja szybko stanę na przeciw no jestem tylko muszę zrobić pierwszy krok później leci więc tak śmiało odezwij się bartekbla1986@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok kocham was wszystkich ludzie jakoś przeżyje i wy też  coś w końcu musi się wydarzyć dobrego tzw karma musi wrócić tylko dobra bo nie robię krzywdy nikomu więc może wyśle lotto nie wiem może na fame MMA kupna albo inwestycje walne napisz kobieto mieszkam ją w Łodzi 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×