Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyroCznia i znawca

Dlaczego jest tak mało odpowieludzialnych ludzi

Polecane posty

Gość wyroCznia i znawca

Dlaczego jest tak mało ludzi mało odpowiedzialnych !!!!!!!!!!!!!! Kobiety i mężczyźni zamiast przemyśleć, zastanowić się działają w impulsie ! Kobiety zamiast myśleć mózgiem są spontaniczne i dają ponosić się emocją ! Faceci udają dorosłych, Kobiety dojrzewają dużo wcześniej od mężczyzn ale mam wrażenie że mając 30 lat bujają dalej w obłokach niczym dzieci :-) Faceci nie mają mózgu tylko fiutka :-) Kobiety nie mają mózgu tylko cipónię Ludzie są nie przygotowania do bycia rodzicami. Cwaniaki żyją kosztem frajerów itd. Na forum są wylewane żale a winni są nieodpowiedzialni ludzie !! Dlaczego jest tak mało odpowieludzialnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"emocjOM", "cipUnię" znawco z d**y :P. Już pomijam, że ch... ci do tego, jak żyją inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroCznia i znawca
Do gość dziś kÓrwa hój CIĘ obchodzi pisownia napiś hój przez U napisz rÓchanie przez U może CI pószczą emocjonalne zwieracze waginalno łechtaczkowe I piszę się DÓPY a nie d**y HÓJA lub CIPÓNIĘ wyszoruj bo śmierdzi na odległość I INTERESUJĄ mnie jak żyją inni bo to szkodniki żyjące kosztem innych na koszt PAŃSTWA i JA tych nieodpowiedzialnych ludzi utrzymuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroCznia i znawca
KÓRWA hój CIE OBCHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroCznia i znawca
kórwa hój cię obchodzi i od tyłu w dópę :-) lub od przodu w waginę lub cipónię izdohcbo ęic jóh awrók

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie drugiej wojny swiatowej wyrzneli nam prawie cala elite intelektualna, zostala bardzo ograniczona pula genetyczna, wiekszosc narodu pochodzi od prostego chlopa, to czego tu wymagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dodatek wiekszosc to patologia, chamy, prostaki, ktore nagminnie sie rozmnazaja bo nic nie potrafia tylko sie dymac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawać mi Nobla
gość dziś dla twojej wiedzy to ELITA intelektualna raczej się mało rozmnaża, dlatego ma czas aby zostać elitą, tylko patologia się młuci jak króliki, dlatego patologicznego bydła jest najwięcej, KPW??? Gdzie mam się wstawić o przyznanie mi Nobla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×