Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprężynka90

Czy mogę być w ciąży ?

Polecane posty

Gość Sprężynka90

Część , miesiączkę mam mieć 7.04. współżylam z mężem 18.03 a dni płodne powinnam mieć 19.03. Moje cykle trwają 29 dni .Powiem że w tę noc piłam alkohol. Kilka dni po stosunku strasznie byłam zmęczona mogła bym spać i spac. Ogólnie czułam jak coś dzieje się z moim ciałem dziwnego bo nigdy wcześniej tak nie miałam jakieś 10 dni po stosunku miałam bóle podbrzusza . Dziś 14 dnia zrobiłam test ciążowy i wyszła jedna kreseczka. Czy mogę być jednak w ciąży czy to jednak nie możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No możesz być, zrób test siódmego kwietnia, w czasie kiedy ma wystąpić miesiączka, będzie bardziej wiarygodny. Test teraz mógł wyjść fałszywie ujemny, bo jest zbyt mała ilość hcg i test płytkowy go nie wykrył, ewentualnie idz na badanie krwi. Ciąża jest możliwa, tym bardziej, ze kochałaś się w dni płodne, ale nie ma co się nakręcać i poczekać do tego 7.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężynka90
Właśnie chyba poczekam do terminu spodziewanej miesiączki. Dobra rada nie pomyślałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężynka90
Dodam ze miałam dziwny ,biały ,gęsty i bezzapachowy śluz jakieś 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprężynka, ja jest e 26 dc, okres za 5-6 dni i dzisiaj wyszła mi druga kreska, jaśniejsza znacznie ale bardzo wyraźna. Okres powinnam mieć 06.04, a test zrobiłam bo też się dziwnie czuję od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężynka90
ForgetBeNot cieszę się że tobie się udało ,ja mam cichą nadzieję że mi też . Mojej koleżance wyszedł test po 14 dniach pozytywny i myślałam że mi też . Chyba że moje objawy związane są z czym innym ale przeszukałam prawie cały internet aby dowiedzieć się czy to napewno objawy ciąży i wszytko na to wskazuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie ma sensu się nakręcać. Możesz być, możesz nie być, może też nastąpić samoistne poronienie (wiele razy się tak dzieje i kobieta nawet nie wie, że była w ciąży). Trzeba poczekać przynajmniej do terminu spodziewanej miesiączki albo jeszcze parę dni, jeśli ona nie nastąpi i wtedy zrobić test. Na wszelki wypadek bierz kwas foliowy, nie pij alkoholu i uważaj na leki. Ja miałam podobnie do ciebie i w ogóle nie pomyślałam, że mogę być w ciąży, ale jak okres spóźniał mi się ponad tydzień zrobiłam test. Wyszły takie piękne dwie krechy, że nie było wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być, zrób test za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężynka90
Dziękuję za radę poczekam do miesiączki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś być spokojna. A tak z ciekawości to jak wyznaczasz sobie dni płodne, bo sama chciałabym zacząć to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×