Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie przeciwniczki aborcji pomozcie Pani Monice Lewandowskiej

Polecane posty

Gość gość
dziś Wybór masz przed podjęciem współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie moje wina, że nie pewne rzeczy nie mieszczą Ci się w głowie, że a) nie rozumiesz, że za Twoimi słowami powinny iść czyny (naprawdę ja rozmnożenia się nie traktuję kategorii bycia zbawcą dla świata) b) nie rozumiesz, ze można być za wyborem i być aktywnym społecznie c) można być za wyborem i NIGDY aborcji nie dokonać (w przeciwieństwie do wielu krzyczących katoliczek, które usiłują zagłuszyć własne poczucie winy, bo się po 60tce i 4 aborcji obudziły). Jak kiedykolwiek wejdziesz na taki poziom swojego rozwoju, ze te 3 sprawy połączysz to wtedy porozmawiajmy. Bo póki co to Ty jesteś przepełniona nienawiścią do pozostałych kobiet a pomóc nikomu "nie możesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie do mnie pytanie, ale też odpowiem. Jestem przeciwna aborcji, nie jestem w stanie pomóc choremu dziecku i nie jest to żadne umywanie rączek. x Owszem, jesteś w stanie pomóc choremu dziecku. Opłać pani jednej z takich pań Lewandowskich opiekę nad tym chorym dzieckiem na jeden dzień. Opłać chociaż jedną rehabilitację. Idź do takiego domu opieki i przepracuj 10 godzin charytatywnie. I wiesz co? Jesteś przeciwna aborcji, ale do momentu, kiedy ciebie to nie dotknie. Nie musisz mieć chorego dziecka, możesz mieć chore wnusię, lub kogoś w bliskiej rodzinie. xxx gość dziś cd. np niedotlenienia, porażenia się chyba nie diagnozuje w badaniach prenatalnych, nie rozumiem, czemu swój list pani M. Lewandowska kieruje do pani Godek. Niech mnie ktoś oświeci...Chciałaby eutanazji dla swojego dziecka? x Pani Lewandowska chce pokazać pani Godek, jak ciężka jest opieka nad chorym dzieckiem. Może pani Lewandowska chce, aby inne kobiety mogły mieć wybór, czy chcą takiego życia dla siebie i dziecka. xxx gość dziś Nadal związku nie widzę, przykro mi. Jeżeli ktoś sobie nie radzi, niech odda dziecko do ośrodka. Są instytucje, które się nimi zajmują. Są ludzie, którzy dobrowolnie zatrudniają się w takich placówkach lub pracują charytatywnie. Są również, nadal, rodzice adoptujący niepełnosprawne dzieci... x Tylko tych instytucji jest mało i wcale nie ma tam dobrych warunków. Tak, są ludzie, którzy dobrowolnie się zatrudniają w takich miejscach, ale jest ich bardzo mało, a praca jest niesamowicie ciężka. Spróbuj przebrać dorosłego faceta, który kieruje się instynktem i maca cię po cyckach w trakcie twojej roboty. Albo przewinąć leżącego. Jestem przeciwko aborcji upośledzonych płodów, ale zająć się potem takimi ludźmi co to to nie ja? Pier/dolona hipokrytka. xxx "prawo do życia nie może być zależne od głosu większości." x Prawo do życia? Jakiego życia? A gdzie godność tego życia? No gdzie? Skoro umywasz ręce od pomocy temu człowiekowi, nie masz prawa pyszczeć o prawie do życia. Każda kobieta ma mieć wybór, czy chce wychowywać takie dziecko, czy też nie. To nie o nakaz aborcji chodzi, a o wybór. Nie chcesz pomóc, nie możesz pomóc, to zostaw ją w spokoju i daj zdecydować samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty uprawiając seks nastawiasz się od razu na spłodzenie chorego dziecka? I mówisz mężowi "wiesz, nie uprawiajmy seksu, bo jak coś to nie jestem gotowa by spędzić kolejne 20lat życia jako pielęgniarka"? Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem czy tłumaczenie czegokolwiek ma sens. One albo "nie mogą" albo "nie widzą związku". Ale usatysfakcjonowane swoją walką o płody pójdą spać w przekonaniu, że są wspaniałymi ludźmi. Wydadzą kasę na swoje sprawy, pobawią się z własnym dzieckiem i zapomną, że w tym czasie mnóstwo osób przeżywa swoje mniejsze i większe tragedie. Bo one najważniejszą rzecz zrobiły - wypowiedziały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie jestem chłopką, nie "uprawiam seksu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś parafrazując twoje słowa Nie wiem czy tłumaczenie czegokolwiek ma sens. Ale usatysfakcjonowane swoją walką o zabijanie pójdą spać w przekonaniu, że są wspaniałymi ludźmi. Wydadzą kasę na swoje sprawy, pobawią się z własnym partnerem i zapomną, że w tym czasie mnóstwo osób przeżywa swoje mniejsze i większe tragedie. Bo one najważniejszą rzecz zrobiły - wypowiedziały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Unikasz odpowiedzi na pytanie - czyli właściwie odpowiedziałaś, hipokrytko ;) Niestety dla Ciebie - to ludzie tworzą język i taki zwrot jest jak najbardziej poprawny. gość dziś Właśnie problem MASZ taki, ze niestety dużo "aborcjonistek" robi sporo dobrego dla innych osób realnie. Nie ich wina, ze Ty szalenie byś chciała, ale "nie możesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie będzie mówił kiedy mam wybor a kiedy nie. Moja decyzja co robię a wam g do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ad.1 aborcja, eutanazja - to też poprawne nazwy - morderstwa ad.2 projekcja - to taki mechanizm obronny "Powstań z martwych a zajaśnieje ci Chrystus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc waszym tokiem rozumowania, każdy członek osoby chorej na raka, autyzm, hiv, parkinsona, alzheimera, itd. powinien napisać list typu "gożkie rzale" (ortografia zamierzona). W takim razie wyskrobujmy wszystkie ciążw jak leci. W końcu każdy narodzony człowiek ma 100% pewności zapadnięcia na ciężką nieuleczalną chorobę/wypadek itp. Nikt nie umiera ot tak, a tylko nielicznym zdarza się zginąć w wypadkach lub po krótkiej intensywnej chorobie. Tu chodzi obroszczeniowość p. Lewandowskiej. Jak już się decydowała na sex, to powinna pamiętać, że wytrysk może skończyć się poczęciem, przy czym istnieje 1% szans, że dziecko po porodzie będzie wymagać intensywnej opieki przez resztę życia. Dla rodziców małych autystów albo mukowiscytyków chcecie pewnie, drogie skrobaczki, eutanazji. Dlaczego mają być pokrzywdzeni? W końcu ich dzieci też były płodami. Idźcie na całość. A za patronkę koniecznie weźcie Kasię W., mamę małej Madzi. Ona też z tych, co nie chciała, a jej kazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie , nie rodzina ale sam cierpiacy czlowiek mialam w rodzinie mlodego chlopaka , rak oka , cierpial katusze , nowotwor wypchnal mu oko z oczodolu , tak tak bylo , chlopak 30 lat blagal o ten moment w ktorym moglby spokojnie odejs ( medycyna i morfina nie zawsze daje rade ) moj ojciec mial raka krtani , walczyl 6 lat , pod koniec blagal zeby go nie ratowano ale.... po co ja to pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, po co to piszesz, przecież to zupełnie inny temat. W tym opisanym wyciskaczu łez też 17-letnia Ola nie błaga o śmierć i o jej cierpieniu nie ma tam słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jak ma blagac skoro nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie:( jak ma blagac ? Jest roslina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys szmato miala w rodzinie taki 'wyciskali lez' z calego serca ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki fejkowy wyciskacz łez mogę mieć w rodzinie - to przecież gówniany klikbajt a nie prawdziwa historia chorej osoby. A w cytowanym tu fragmencie nie ma słowa o tym, że ona jest jak roślina i nie może się komunikować z otoczeniem - jest napisane że robi w pampersy i wymaga rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale co ja komukolwiek narzucam mając jakieś poglądy? To już nie można nawet poglądów mieć? natomiast Ty opowiadanie się za eutanazją dla staruszków, bo jak sama tłumaczysz każdy inaczej znosi starość jest okrutne, głupie i nieludzkie. Wiadomo, że decyzja o eutanazji należałaby do rodziny, a najwygodniej jest się pozbyć staruszków. Aborcja dla dzieci, eutanazja dla staruszków... brawo. Co jeszcze? odstrzał dla inwalidów? Śmierć dla każdego, kto jest niedołężny, dysfunkcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eutanazja dla dzieci z domów dziecka, eutanazja na życzenie rodziny dla staruszków, na życzenie rodziny dla inwalidów, na życzenie rodziców dzieci dotkniętych ciężkimi chorobami, na życzenie rodziców, gdy zmieni się sytuacja materialna, lub priorytety życiowe, na życzenie rodziców do 2 roku życia dziecka... Takiego świata chcecie? Wszystko na życzenie... szkoda tylko, że na życzenie innych osób, bo ten, kto ma umrzeć, nigdy nie ma nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sprzeciwiasz się bezdomności? Ilu bezdomnych wzięłaś pod swój dach? Sprzeciwiasz się wojnie? Ilu uchodźców przyjęłaś pod swój dach? Acha, sprzeciwiasz się , ale umywasz rączki? Sprzeciwiasz się katowaniu dzieci? Ilu dzieciom opłaciłaś leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie można się było tego spodziewać, że zwolenniczki aborcji są także za eutanazją dla staruszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprzeciwiam się bezdomnosci, większość z nich to alkoholicy, sami w którymś momencie wybieraja swój los. Reszta jakoś może próbować z tego wyjść starając sie o lokal socjalny. A co do katowania dzieci to akurat jest zakaz robienia tego. I co idzie za tym jest dostęp do leczenia, mozliwość dochodzenia rent i odszkodowań od sprawcy itp. A przy zakazie aborcji masz g....ograniczono dotacje na leki ratujące niemowlęta, a nawet ostatnio obcięto limit bezpłatnych pieluchomajtek. Uznano także ze dzieci niepełnosprawne nie powinny sie uczyć ze zdrowymi. Taka tam róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie można się było tego spodziewać, że zwolenniczki aborcji są także za eutanazją dla staruszków. nie tyle dla staruszków, ale dla osób tak chorych i zniedołężniałych ze nie ma dla nich ratunku i przedłużanie życia o tylko cierpienie. Fajnie się piertoli jak sie nigdy nie miało w rodzinie kogoś komu nawet morfina nie łagodziła bólu i kto sam by sie zabił gdyby mógł sie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pudło, miałam w rodzinie osobę, która musiała przyjmować morfinę i której w pewnym monencie zaczęto tej morfiny odmawiać jeszcze się przypadkiem uzależni w ostatnim stadium raka. Uważasz, że to rodzina ma decydować o autanazji? Nie widzisz tu ogromnego pola do nadużyć? Każda niewygodna staruszka byłaby zabijania w majestacie prawa. O swojej śmierci każdy sam powinien decydować, a nie rodzina. To taki wygodny świat, eutanazja dla wszystkich kłopotliwych niedołężnych inwalidów, chorych na alzheimera, niewidomych, po wylewie itd. A w Domach Spokojnej Starości kto by decydował? Personel? To dla morderców nie ma kary śmierci, ale niedołężnych i starych chcesz zabijać? Wiesz, Ty też kiedyś zniedołężniejesz i staniesz się ciężarem? A co z chorymi dziećmi w Domach Dziecka bez uregulowanej sytuacji prawnej i szans na adopcję? Też eutanazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego Wy w eutanazji zrozumieć nie potraficie? Przecież to wybór danego człowieka, a nie jego rodziny! Macie intelektualny problem ze zrozumieniem tego? Czy udajecie, że nie widzicie tego, bo wtedy łatwiej Wam p*****lić, że eutanazja to zabójstwo? Jak już to wspomagane SAMOBÓJSTWO. x "dziś ad.1 aborcja, eutanazja - to też poprawne nazwy - morderstwa ad.2 projekcja - to taki mechanizm obronny "Powstań z martwych a zajaśnieje ci Chrystus"" Unikasz odpowiedzi, nie odnosisz się do argumentów - w skrócie, p********z dla p********ia. Ja Cię o coś pytam a Ty bawisz sie w jakieś słowne wybiegi, wycierasz sobie gębę Chrystusem...gdybyś ten czas poświęciła choćby na dokształcaniu się, już coś byś dobrego dla ludzkości zrobiła. Ale no zapomniałam - TY NIE MOŻESZ POMAGAĆ, TY MOŻESZ JEDYNIE NARZUCAĆ SWOJĄ IDEOLOGIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszyscy bezdomni to alkoholicy, którzy sami wybrali swój los? Jak to prosto wrzucać wszystkich do jednego worka, taki prosty jest wtedy świat, nie trzeba się nad niczym zastanawiać. Tymczasem ilu ludzi tyle historii i dramatów. Jeden był alkoholikiem, inny niezaradny życiowo, jeszcze inny stracił pracę, długo nie mógł znaleźć nowej, zaczął brać "chwilówki", jeszcze inny nastolatek uciekł z domu na ulicę od ojca kata i został na tej ulicy już na zawsze. Każdy przypadek jest inny, każda historia jest inna. Jaki lokal socjalny? Nie każdy potrafi to załatwić. Zawsze, gdy coś się dzieje, rodzice są pozostawieni sami sobie i wcale nie dotyczy to tylko dzieci, które urodziły się chore. Szczepienia są obowiązkowe, a w razie powikłań rodzice sami się zmagają z problemem, tak jak my, nie ma mowy o odszkodowaniu, a nawet leczenia za bardzo nie ma, bo nikt nie wie jak leczyć nop-y. Jeśli dziecko po szczepieniu stanie się inwalidą do końca życia, tak jak córka mojego kuzyna, państwo w niczym nie pomaga, ale gdy się o tym głośno mówi, zaraz szum, że "oszołomy". Czy to wszystko oznacza, że należy znieść obowiązek szczepień, dać wybór, tak jak chcesz w przypadku aborcji? Nie zawsze jak coś jest w zgodzie z prawem, to jest pomoc. Pamiętajmy, że cały czas mówimy o życiu drugiego człowieka, nawet jeśli ten człowiek ma 6 cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za eutanazja takich debili jak taco pisze tutaj w temacie , durny beton zamiast mozgu , nic nie dociera , miesza niedoleznosc z ciezkimi cierpieniami , chce cierpienia ludzi bo takie ma poglady ( beton dekiel debil ) taka szmata nie powinna zyc , chce dla niej eutanazji , jaki swiat bylby piekny bez takich hipokrytycznych zdzir Zycze jej wszystkiego co najgoesze , dzieci jak warzywo i straszego raka na starosc zeby odchodzila z bolu od zmyslow i modlila sie o smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23107217,co-by-bylo-gdybysmy-wiedzieli-ze-nasze-dzieci-beda-mialy.html Proszę, macie przykład ludzi, którzy serio i coś w życiu przecierpieli, i osiągnęli - oni jakoś MOGLI coś robić. I czy są tak podle oceniający jak niektóre kafeterianki? Nie. I dla mnie to koniec jałowej dyskusji - nie mam zamiaru poprawiać nastroju komuś, bo może sobie pochrystusować i pokrzyczeć zamiast w końcu zastanowić się nad sobą i zrobić coś dla ludzi, którym tak radośnie chce urządzać życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta, jasne... Już widzę te samodzielne decyzje staruszek i niedołężnych osób na eutanazję. Większość przypadków to byłyby morderstwa i przejmowanie mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pójdź do schroniska i wtedy podywaguj. Co nie oznacza, że nie można udzielać im pomoc - piękny przykład w Gdańsku - możesz poszukać w gogle, o parkingu. I przypominam - w wielu miastach funkcjonują jadłodzielnie, jak coś Wam zostanie ze świąt to możecie zanieść. Chyba, ze Wy też NIE MOŻECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×