Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ika2300

Czy nigdy nie uda mi się zapuścić włosów?

Polecane posty

Gość Ika2300

Hej, Odkąd pamiętam nigdy nie miałam długich, gęstych włosów, a to moje marzenie. W rodzinie raczej nikt nie mial włosów tak rzadkich, cienkich i łamliwych jak ja. Nie są farbowane i nigdy nie były. Obecnie są długości trochę wyżej łopatek. Kiedyś potrafiłam prostowac je dzień w dzień, teraz robię to już bardzo rzadko. Podcinam je wtedy kiedy końcówki są już stanowczo przerzedzone, czyli jakoś co 3-4 miesiące. Próbowałam już wszelkich rodzajów wcierek, tabletek i masek, niestety wszystkie metody były nieskuteczne, a z pewnością nie jest to kwestia diety. Co rok wracam do picia drożdży i taka codzienna kuracja trwała u mnie zawsze pare miesięcy. Efekty były troche widoczne bo włosy rosły ale wraz ze wzrostem wyglądały gorzej i gorzej przez to że są rzadkie... Nie mam pojęcia już co robić, mam 19 lat i dosyć mam patrzenia się na piękne długie i przede wszystkim gęste włosy koleżanek. Może was spotkał podobny przypadek i macie już jakieś doświadczenia. Proszę o porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to genetyczne to nic nie zrobisz. Sama mam rzadkie, jedyne co trochę pomogło to regularne złuszczanie i wcierka kamionmoto wcierana tangle teezerem. Inne wcierki typu jantar jedynie u mnie przyspieszały wzrost, ale praktycznie zero baby hair po nich było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka71
Hej kochana. Też mam ogromny problem z włosami, wcierałam i brałam już dziesiątki preparatów. Po jednych lepiej po innych nie koniecznie. Obecnie jestem w trakcie kuracji (juz 3 miesiąc) suplementem diety firmy Nutrevo nazywa się chyba n-hair. Pytałam w aptekach i jeszcze go nie ma ale przez stronę można zamówić. Efekty jak narazie super, włosy mam mniej łamliwe i urosły pięknie przez ten czas. Do tego co jakiś czas lubię zastosować naturalne wcierki z zielarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura12345
Dlaczego twierdzisz ze to spam? Ja tez sobię chwale ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×