Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczęśliwa ASEKSUALNA

Polecane posty

Gość gość
Aseksualny z biologicznego punktu widzenia może tylko nie chce, bo nie jest mu to do niczego potrzebne. Gorzej jeśli ktoś chce a nie może. To tak jak z posiadaniem psa. Moja kumpela ma duży dom, nie ma alergii ale nie chce psa bo nie lubi zwierząt w domu. Ja bardzo bym go chciała, ale moja rodzina się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że nikt nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre porównanie z tym psem, każdy sam decyduje o tym co robi z facetem albo i nie robi PISiory woń z tego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że aseksualni mogą być szczesliwsi od tych zboczeńców. Nie muszą kupować tych wszystkich szmatek, żeby się przypodobać. Są sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotna chwila przy kawusi
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem osoba aseksualna moze miec udany zwiazek, pod warunkiem ze partner tez bedzie aseksualny. Dziecko mozna zrobic inna metoda i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że chcą mieć dzieci. Tyle seksualnych ich nie chce mieć więc tych aseksualnych nie gorszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz stajla ajjj
Up. Dobry temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie aseksualni są wykształceni,przeważnie bogaci i pochodzą z dobrych domów.Ludzie uprawiający sex pochodzą z różnych środowisk,niemało jest wśród nich patologii która lęgnie się jak robactwo(chodzi mi o płodzenie dzieci przez patologię). Wśród asów nie ma ludzi z patologicznym pochodzeniem,najczęściej są to jedynacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×