Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadze o bogu

Polecane posty

Gość gość

mam zal do niego o zycie ktore mi dal jako czlowiekowi bo nie dostalem urody , talentu , inteligencji oraz sprawnosci i dysmorfofobie i tate takiego chociaz zawsze sie zegnalem przed snem to dostalem takie zycie j***c go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zw laduje telefon 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to dysmatorfobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno, ze sami sobie wybieramy zycie przed urodzinami. Chcemy zaznac niedoli, cierpienia, bo zycie ziemskie jest jak ziarnko piachu na pustyni w porownaniu do wiecznosci. Tak krociotkie i makklutkie. Chcemy zaznac doswiadczen, uszlachetnic sie , zanim wejdziemy do wiecznosci. Pamietam jak wracalam nocami z pracy, pozna noca, szlam w zaspach sniegu po kolana przez pol godziny. Pamietam to uczucie , gdy juz wchodzilam do domu, to bylam bardzo szczesliwa, ze zaraz wejde do cieplego pomieszczenia, cos sobie zjem, poczytam i obejrze. Teraz juz nie mam takich eztramalnych powrotow z pracy, mam auto, ale nie ciesze sie na widok domu tak bardzo jak wtedy, gdy wracalam pieszo z pociagu po ciezkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami widzac jak zycie szybko przemija chcemy cierpiec w nim, bowtedy nam sie wydaje, ze przeciez zycie to krotk chwila, wiec wszystko zniesiemy:) Tymczasem juz tutaj na ziemi, nie pamietamy czasu przed i zycie jest takie dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to choroba na wyglad mam chwiejny nastroj tez eh masakra wszystko i lustra pisalem tu o tym nie wazne mam w d***e boga i samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno, ze sami sobie wybieramy zycie przed urodzinami. x Skąd wam sie biorą takie brednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on nas stworzyl przynajmiej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi nie dal i tyle klade sie pomalu bo mam ciezki dzien chce tu jeszcze posiedziec poczytam o autoagresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×