Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Choro_jo

Czy to może być hiv??

Polecane posty

Gość Choro_jo

Podejrzewam u siebie zakażenie wirusem HIV. Miałam dwa przypadkowe stosunki seksualne, w krótkim odstępie czasu (1 tydzień). Oba stosunki odbyły się w prezerwatywach - jeden z nich był również analny. Trzy dni po drugim rozchorowalam się: podwyższona temperatura (37 stopni) przez 2-3 dni oraz zapalenie gardła (straszny ból przy przelykaniu śliny). Objawy były nieleczone i doskwieraly w mniejszym stopniu jeszcze kilka tygodni po (glownie lekki ból gardla). Od tego czasu miałam dwie miesiączki, jedna słaba a druga strasznie bolesna i obfita. Poza tym żadnych objawów. Jedynie biały nalot na języku (ale, z moich obserwacji, taki towarzyszy mi praktycznie od zawsze), dwa miesiące po pojawiły się zajady w kacikach ust (rowniez sporadycznie w przeszlosci mi sie pojawialy - moze to efekt ze przypadkowo umylam zęby nie swoją szczoteczka do zębów 2 dni wcześniej?). Nie czuje osłabienia, ból w stawach też nie występuje (jedynie czasami trudności i "chrupanie" przy wstawianiu z nietypowej pozycji), sporadyczne ból głowy (również towarzyszący mi czasami przy piciu małej ilości wody, ustaje po wypiciu wody), sporadyczne zaparcia (oddawanie malego kału kilka razy dziennie, parcie przy wyproznianiu - ale to również towarzyszyło mi przed stosunkami), brak nocnych potliwosci, nie straciłam również na wadze - apetyt mam wzmożony, nie stwierdziłam też powiekszonych węzłów chłonnych (szyjnych ani pachwinowych). Dodam, że pale papierosy i sporadycznie pije alkohol. Od tego czasu minęło 10 tygodni, czy badanie moze byc wiarygodne? Bardzo się boję, to było głupie... czy uważacie że te objawy kwalifikują do zarażenia hiv? Dodam że w moim życiu miałam tylko 3 partnerów seksualnych, jeden stały na pewno nie był zarazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choro_jo
Nie miałam tez żadnej wysypki, jedynie utrzymujace sie zaczerwienienie na dekoldzie gdzie poparzylam skore sloncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
raczej NIE ale warto to sprawdzić, na wyniki się oczekuje kilka tygodni i należy zgłosić w przychodni takie badania a z tego co wiem to badania są specjalistyczne, natomiast pamiętam sprzed wielu lat, jak umierał na HIV leader zespołu Queen , czyli Freddie Mercury , jeszcze dał radę nagrać płytę z 'show mast go on' ale gitarzysta May z kapeli prawie lidera trzymali na rękach, czyli totalne osłabienie, strata wagi , odwodnienie , poza tym na ten temat gawędziłem z medykami i każdy medyk to potwierdza, że aby to świństwo złapać to trzeba mieć potwornego pecha albo szukać okazji do złapania , zatem obstawiam, że się tylko nakręcasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choro_jo
Dziękuję za odpowiedź. Możliwe jest że trochę się nakręcam... po prostu źle czuje się z tym co zrobiłam i mam wrażenie, że nie może to "ujść płazem". Czy Freddie nie miał końcowego stadium HIV czyli AIDS, przez to takie objawy? Strasznie sie boję i chciałabym mieć tą świadomość już teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakrecasz sie. Hiv nie tak latwo sie zakazic. Chcesz to zrob test dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choro_jo
Leczyłam się tylko nie odpowiednio, ponieważ byłam wtedy w podróży. Poszłam do lekarza, który stwierdził, że mam zapalenie gardła i przepisał antybiotyk - nie kupiłam go bo mnie nie było stać. Dostałam antybiotyk od kolegi, który wzięłam jednorazowo i ogromny ból gardła i osłabienie i temperatura oslably po dwóch dniach. Nie wiem co o tym myśleć... chyba muszę zrobić po prostu test dla spokoju ducha. Jeżeli ostatni stosunek związany z zagrożeniem zarażenia był 11 lutego, to test nie będzie jeszcze wiarygodny? Podobno po 12 tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze zarazilas sie hpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli odrazu po stosunku tak zle sie poczulas tzn ze zarazilas sie czyms, jskis wirus weneryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test. Kazdy kto choc raz mial ryzykowna sytuacje powinien. Ty ryzykownej sytuacji nie mialas, jesli prezerwatywa nie spadla, ale dla spokoju zrob i na przyszlosc, uwazaj z kim idziesz do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrono_jo
Tego też się bałam i szukałam na ten temat informacji. Jakie wszystkie badania powinnam zrobić żeby mieć pewność że jestem zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×