Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczera rozmowa z

Zdrada za granicą

Polecane posty

Gość szczera rozmowa z

Żona przebywała pewien czas za granicą w trakcje tego pobytu zaczynałem nabierać podejrzeń że mnie zdradza ,ona oczywiście wypierała sie tego Gdy była w już w polsce dostałem od uprzejmych ludzi informacje o tym co tam robiła ,było to troche bez sensu Postanowiłem zagrać z nią va bank i podczas rozmowy postawiłem pewne sprawy jasno Jej odpowiedzi i bez namietnej wrecz automatycznej relacji z tego co tam miało miejsce sie nie spodziewałem Wygladało to mniej wiecej tak ''Mariusza poznałam zaraz po przyjezdzie do anglii ,zwracał na mnie uwage i był miły pracowalismy razem na zmianie ,pomagał i uczył mnie miał auto podwoził mnie do i z pracy Wiesz mieszkałam z Ewą wiec nie zapraszałam go do siebie Mieszkał 1 km dalej i 8 stycznia zaprosił mnie do siebie Otworzył wino po pewnym czasie zaczelismy sie całowac potem zaczynał mnie rozbierać stanik rozpiełam sama Ssał i całował piersi tak samo jak ty Nastepnie mnie rozebrał do naga leżałam na plecach wszedł we mnie i spuscił sie tak jak ty na piersiach W walentynki byłam też z nim i było podobnie No wiesz ale miał prezerwatywe czyli to nie była taka 100 procentowa zdrata gdy dochodził sciagał gumke i spuszczał mi sie na piersiach bo tak ja chciałam ,sperwe wytarłam ręcznikiem Przed tym drugim spotkaniem ogoliłam całkiem małą bo taka mu sie bardziej podobała'' Ręce mi opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie widać, że sam te kiepska bajke wymysliles, gawedziarzu-erotomanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo podobnie przyznala sie wtedy gdy zobaczylem jej telefon i nagie fotki ktore wysylala kochankowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec chyba już nie ma co ratować,chyba ze jej wybaczysz a ona chce dalej być z tobą,ale wiem z doświadczenia ze bedzie cię to prześladować i jej nie zaufasz taka moja opinia jeśli to nie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała dwie chwile zapomnienia pytanko czy tylko dwie? Mysle że brał ją bez gumki bo jaki sens sciagac ją żeby finiszować na piersiach lepiej w c**eczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera rozmowa z
Pisze prawde, zdziwiło mnie że tak dobrze pamieta wszystkie szczegoły dosłownie wszystkie oraz to gdy powiedziała że ''nie martw sie był przeciez w prezerwatywie'' tak gdyby miało ją to usprawiedliwić Oraz jak powiedziała że kochając sie z nim myślałam że to ty Czy jest to normalne że kobieta opowiada to z takimi szczegołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam sie ale od mojej wyciagałem slowo po słowie o zdradzie nie chciała rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta jest inna twoja ma widocznie taki charakter i opowiada wszystko ma też chyba dobrą pamieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przynajmniej wiesz że cie zdradziła wiekszość żyje w nieświadomośći i nie wiedzy co poczynia jego druga połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to nie bedzie pocieszeniem ale dwa razy to nie tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka w anglii kreciła z pakistanczykami brat dowiedział sie o trzech a ta przyznała sie do szesciu wywalił ją z domu teraz znowu sa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granica zdrady to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma chyba coś kobieta z głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywal ją na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maż przebywał w niemczech o zdradzie dowiedziałam sie z portalu społecznośćiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granicę wyjeżdżają i mężowie i żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dwa lata w angli i widziałam co nasi rodacy tam wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Głównie Polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej ci sie przyznała że sie pusciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granica, w delegacji, na wczasach, na szkoleniu to nie zdrada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alkoholu to nie zdrada od tyłu to nie zdrada żadna zdrada to nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałem sie o zdradzie żony po kilku latach a przy okazji cała rodzina ,po czymś takim małzeństwo praktycznie przestaje istnieć a zaczyna sie wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja eks po 20 latach chciała żebym rzucił moją obecną i wrócił do niej nie wiem co te baby mają w głowach bo chyba nie mózg żaden inny nie chciał zdradliwej harpii na stałe dopóki młodsza była to miała dobiegaczy a na stare lata to i stary wzgardzony głupek co jako jedyny się ożenił może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj tam robicie wielkie halooo przecież to to tylko kobiety a pamiętać trzeba ze kobieta to też zwierze i dawać dòpy też musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle wy katasyy na nas nadajecie ale za nami latacie i jak bysmy wam nie dawaly dduupy to gdzie byscie sobie jaja oprozniali ???? MIEDZY DZWIAMI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ostro się zrobiło, przez 6 lat pracowałam w UK, o jakiej zdradzie mówimy, kobieta też ma swoje potrzeby, co w tym złego że co jakiś czas się bzyknie, nikt na tym nie traci a odrobinę luksusu i dla nas się też należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet ktory zostawia swoja kobiete na lata czy chociazby miesiace sama jest frajerem ktory nie potrafi o nia zadbac. Co z tego, ze wysyla pieniadze etc. Jest zwyklym nieudacznikiem ktory w kraju nie potrafi zadbac o rodzine. Zadne wymowki do mnie nie przemawiaja typu nie mielismy wyjscia, moj misiu robi to dla nas etc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko dziwi to jak powiedziała ci że zrobiła to w kondonie Może myslała że to pomniejsza zdrade lub usprawiedliwia ja w pewnym stopniu Jesli wyznała zdrady ze szczegołami to wydaje mi sie ze w jakims stopniu jej to ulzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Do autora napisz do czego jeszcze ci sie przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×