Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam, uprawiałam stosunek przerywany z chłopakiem po czym dostałam okres terminowo jednak wydaje mi się, że był mniej obfity niż zwykle później przyszedł czas na następny okres lecz od półtorej tygodnia okres się spóźnia. Pytanie czy możliwa jest ciąża? Dodam jeszcze że miesiączkuje zawsze bardzo regularnie a w międzyczasie od pierwszego okresu do oczekiwanego nie robiliśmy nic z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
1.Stosunek przerywany NIE JEST skuteczną metodą antykoncepcji. 2.Często kobiety biorą za okres krwawienie/ plamienie które towarzyszy zagnieżdżeniu się zarodka w macicy. Jako że następuje to między 7 a 14 dniem po zapłodnieniu, często wypada w terminie miesiączki. 3.W celu potwierdzenia/ wykluczenia ciąży należy zawsze wykonać test ciążowy. 4.Ponieważ obecne opóźnienie przekroczyło już 7 dni, możesz spokojnie wykonać test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonałam dwa testy różnych firm i obydwa wyszły negatywne jednak okresu dalej nie ma a zamiast niego pojawił się przeźroczysty śluz do tego doszły lekkie mdłości, ból brzucha jak przed okresem i zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób betę z krwi dla pewności. Objawy ciąży sobie uroiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczysty śluz bardziej do dni płodnych pasuje niż do ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę. Musisz zdawać sobie sprawę ze stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Jeśli już to róbcie to tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Objawy wskazują raczej na owulację, niż na ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×