Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HotelBooks

Nie wiem jak postąpić..

Polecane posty

Witam. W pracy poznałem pewną dziewczynę. Nie jest z Polski. Przyjechała do Polski aby zarobić parę groszy. Na szczęście jesteśmy na tej samej zmianie. Jestem zwykłym człowiekiem, nic specjalnego. Miałem kiedyś pewną przygodę i niestety zamknąłem się na wszelkie relacje damsko-męskie. Dosłownie jakiekolwiek relacje. Jestem również nieśmiały. Mam 22 lata. Niby człowiek w moim wieku powinien być śmiały i tak dalej.. Ona jest naprawdę piękna, mówię tutaj o naturalnym pięknie. W zasadzie w momencie kiedy nasze spojrzenia się spotkały wpadła mi w oko. Wysyła mi znaki a przynajmniej tak mi się wydaje. Zaczepia i tak dalej. Problem w tym, że jestem bardzo nieśmiały i mimo, że jestem prawie pewien, że dam radę zapytać czy wyskoczymy gdzieś do parku porozmawiać czy coś, to gdy tylko spojrzę Jej w oczy po prostu stoję jak zamurowany. Nie potrafię patrzeć Jej w oczy dłużej niż parę sekund. Co zrobić w tej sytuacji? Ona jest tylko do końca kwietnia a później wraca do domu.. Musi czekać na wize niestety :( Nie chcę żeby wyjeżdżała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nieśmiały, tego nie da się "wyleczyć ani opanować na życzenie", ale przecież ta dziewczyna to pewnie dostrzega i jakoś jej ta Twoja nieśmiałość nie przeszkadza. Niech już to będzie dla Ciebie znakiem do działania. A co zrobić, może zamiast się spinać, obróć to w śmiech. Tzn, powiedz jej coś w stylu - przy Tobie tracę rozum i nie wiem co powiedzieć, ale zapytam, czy pójdziesz ze mną na kawę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona jest tylko do końca kwietnia a później wraca do domu" X To zrob cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×