Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozkochać faceta

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie czy kobieta może rozkochac w sobie faceta, patrząc mu głęboko w oczy, od czasu do czasu subtelnie się uśmiechając? Szczególnie jeśli ta kobieta podoba mu się fizycznie i on ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że jak rozkochac? Specjalnie to zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale że jak rozkochac? Specjalnie to zrobiła? x przeciez to autorka chce w tak szczeniacki sposob rozkochac w sobie faceta :D koorfa co to za pisanie w trzeciej osobie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chyba, niestety albo stety kobiece chwyty nie na każdego działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo facet nie jest zdolny do miłości, on tylko pożąda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że może. Jak do tego jest w jego typie, to wiele nie trzeba. Faceci szybciej ulegają zauroczeniu, w odróżnieniu od kobiet. które zwykle potrzebują więcej czasu i facet więcej się musi postarać :P Faceta łatwo jest zauroczyć sobą, jak jeszcze oprócz spojrzeń, będziesz nieco niedostępna, taka umiejętna huśtawka emocjonalna, przyciąganie - odpychanie, to jest twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz do bolu szczera. Uczuciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś Tylko, że właśnie to dotyczy przede wszystkim tych starszych, nawet powiedziałabym 35 +, oni się częściej zakochują :P Ci młodsi, lecą przeważnie na sam seks ale też wystarczy tylko, że kobieta odpowiednio spojrzy i już są gotowi :P A jak jeszcze oprócz spojrzenia i uśmiechu, pochwali go i doceni, to już jest jej i zrobi dla niej wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej znam innych 35+:) Samo patrzenie prędzej wprowadzi faceta w zakłopotanie, chwalenie może być miłe, ale jeśli nie będzie „chemii” i facet nie jest zainteresowany (bo np. kobieta nie jest w jego typie albo jest szczęśliwie zajęty), to nawet stając na głowie co najwyżej go zainteresuje:) Nie ma uniwersalnego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu przecież chodzi o kobietę w typie i taką do której czuje sympatię. Jak nie będzie w jego w typie, to jasne że wtedy małe szanse na zainteresowanie, a co dopiero zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, ja tak zauroczyłam pewnego faceta i nie chce się odczepić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co eksperymenty robicie na uczuciach facetów damskie świnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie zrobilam! sam się przyczepił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 Ojojoj, a jak faceci niezobowiazujaco flirtuja, jak bajeruja kobiety żeby zaliczyć, to są wspaniali? bo im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja tak nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 wolno im jak te bajerowane pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 Tak samo wolno kobietom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież pytanie jest proste, czy da się w ten sposób rozkochać w sobie faceta. I odpowiedź na nie brzmi - tak i to bez problemu. A nie w jakim celu to zrobić, a niektórzy już się tak spinają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu rokochalam w sobie faceta niechcący. Byłam zwyczajnie miła i go lubiłam. Wystarczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkochać kobietę też można niechcąco Trochę nie dopowiedzieć, trochę zaintrygować i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro faceci lubią się bawić ciałem kobiet, bez miłości To dlaczego kobiety, miałyby się nie pobawić uczuciami faceta? ;) Równowaga musi być w przyrodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×