Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wierzę. mój były.

Polecane posty

Gość gość

Zatrudniłam się w firmie u mojego byłego. Chyba trochę dla niego. Oboje jesteśmy po 30. 5 lat temu łączył nas romans. Nie współpracujemy że sobą, ale dzisiaj mój współpracownik nawalił. Musiałam iść do byłego po podpis. To było nasze pierwsze spotkanie w 4 oczy. Przyszłam a na kanapie spala dziewczynka przykryta męską marynarką. Jak się okazało to jego córka,,Tak to moja księżniczka. Druga musiała zostać dłużej w pracy". Ma żonę, córkę. O mnie zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w tą zmianę. Był z******tym kochankiem. Nic więcej nie chciał ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać tylko w takiej roli cię widział. Poznał inna i priorytety mu się zmieniły. Tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wow... ułożył sobie życie... Od ciebie chciał tyłka, bo tyle miałaś do zaoferowania... na żonę zapewne wziął sobie porządną kobietę... tak ciężko zrozumieć, że mężczyźni nie biorą kobiet od seksu na życiowe partnerki? Codziennie prawie wam to tłumaczę, a wy dalej brniecie w bycie paniami do towarzystwa, a nie materiałami na żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nigdy nie chciał dziecka, żony. A teraz ?co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia ta zona, takiego dziada sobie wziela, co to przedmiotowo kobiety traktuje.. Fujj.. I jeszcze dziecko sobie dac zrobic.. Obrzydliwa idiotka.. Jeszcze znajdziesz faceta Autorko, ktory doceni Cie jako kobiete, w lozku dobra, namietna kochanke. Mozesz byc pewna, ze sielanka dlugo nie potrwa, to tylko kwestia czasu, az zacznie miec kochanki. A zoncia idiotka nadal w idealnym swiecie bedzie zyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On był cholernie dobrym kochankiem. Nie wiem jak jest teraz. Wygląda na szczęśliwego, zakochanego w swojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NajsZczęśliwsza to jesteś ty bo pozbyłaś się śmiecia. Znajdź sobie innego partnera i będzie Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był śmieciem. Tylko nie chciał dać nam szansy. Ma pieniądze, duży majątek po rodzicach, jest przystojny,cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja wariatki, co pisała o sekretarce.przeczytajcie wątek, od razu to widać. Możecie jej pisać po 20 razy, że facet się zmienil, dorosł, czy ze żonę ma teraz, a ona będzie pisała w kółko, że był inny, że był kochankiem, ona nie rozumie i ona nie wie. Będzie tak ciągła to prowo i w kółko i w kółko pisała jedno i to samo. Nie odpisujcie wariatce, bo ona na tych postach i wpisach zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×