Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MauaaMi

MylaQ, co sądzicie?

Polecane posty

Gość MauaaMi

Lakier hybrydowy MylaQ, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ponieważ był bardzo łatwy i wygodny w aplikacji, którą mogła by wykonać nawet niedoświadczona osoba, baza, top oraz kolor nie "ściągały się" ani nie rozpływały się na paznokciu, tworzyły ładną równą powierzchnię, którą błyskawicznie utwardzała lampa UV. Dwukrotna aplikacja koloru absolutnie wystarczy aby pokryć płytkę paznokcia nie pozostawiając prześwitów. Reasumując jest to świetny zestaw, którego możemy same używać w domowym zaciszu, ciesząc się ze idealnego manicure. A Wy co o nim sądzicie? Jakie macie doświadczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z całego zestawu startowego MylaQ. Wszystko co potrzebuję w tym zestawię aby wykonać idealny manicure hybrydowy jest na miejscu. Nikt się nie pogubi bo instrukcja jest bardzo przejrzysta. Najbardziej podoba mi sie lampa. Jest śliczna i o dobrej mocy. Jedyne wady posiada lakier hybrydowy .Ma zbyt lejącą konsystencje co prowadzi do małych niedociągnięć i grudek. Trzeba się namęczyć żeby to sprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona. Mam jasny kolor a mimo 2 warstw krycie ma super. Do tego konsystencja nie za rzadka nie za gęsta. I maja również dużą gamę kolorystyczną lakierów. Po 7 dniach top nadal błyszczy jak nowo nałożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okiem Dziewczyn
Również jestem pozytywnie zaskoczona lakierami MyLaq. Po ponad tygodniu noszenia nie zauważyłam żadnych odpryskow na paznokciach. Kolor M068 (My Pastel Pink) jest bardzo kobiecy, idealnie się sprawdza do codziennych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×