Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komornik

Polecane posty

Gość gość

Kuuuurw komornik wysłał do mojej matki, siostry, do mnie jeszcze nie ale jestem jako dłużnik na tym piśmie. O zajęciu konta. One nie mają nic na koncie jak mi zajmą to ile będą mi zabierać? Dług miał być niby 27 000 a teraz patrzę że 11 000 to w końcu nie wiem ile. To ile w końcu? Mogą ze mnie wszystko ściągnąć? Mogę komornika poprosić by to podzielił na trzy? Co mam zrobić bo zaraz polkne jakieś tabletki i sie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto zajmuje całe wypłaty 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak do matki wysłał to pewnie za fajki co pożyczałeś od kolegów musisz oddać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mam własną działalność to też 40% bo zus oplacam i skarbowke, dostaje brutto kwotę na konto. I mogą wszystko ze mnie ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powoodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palę_maile
ten Komornik to jakiś DEBIL jest skoro przesyła listy polecone do Twojej Matki i Siostry , CZY nadal mieszkacie pod tym samym adresem zameldowania ? te sprawy należy na początek uporządkować i nie krzyczeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miales 27 dlugo zabral ci do 11 i zostalo 11 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie masz nic to z rodziny pobierze zabierze telewizor albo meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem podloge sciany sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie splacone to masz 38 000 do splaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
moja rada na przyszłość , gdy jest list polecony od Komornika to należy błyskawicznie pogawędzić z prawnikiem , zawsze w rodzinie się znajdzie jakiś prawnik i doradzi co dalej i nie rzucać się na Komornika i nie pyszczyć , Komornik też człowiek i można się dogadać ale na spokojnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto firmowe to nawet zusu nie zaplace. Tak one otrzymaly informacje o zajętych kontach a ja nie ale na loscie dluznikow jestem. Ja zwariuje do poniedziałku nie wiem o co w tym chodzi. Na pewno nie sciagneli 11 000 . Podobno z konta firmowego moze wszystko ściągać. Czy ja moge cos zrobił lc bo nie mam i nie mialem meldylunku pod tamtym adresem ale mnie wpisali w administracji. Gadac z komornikiem czy urzędem miasta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o mieszkanie z miasta za to jest dług..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam żadnego prawnika. Jak to 38 000? Nawet mnie nie straszcue. Na tym pismie ostatnim jest ze naleznosc do zajecia na koncie to 11 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
gdy rozmawiam z Prawnikami z rodziny i nawet przy kominku, popijając browara rozmawiam na tematy 'prawne' i ART KPC , które są 'podobno' prawnie uregulowane to PRAWNICY przyznają, że w polskim prawie są 'ogromne dziury' prawne a większość zapisów prawnych to jest tak zwana INTERPRETACJA PRAWA, czyli ABU-ABU , może, powinno, być może, Sądy polskie wypuszczają bandytów z takich powodów, że być może , pani Ogórek, która była kandydatką na Prezydenta RP miała całkowitą rację, że to 'polskie' prawo należy spalić w piecu i napisać jeszcze raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 000 + 11 000 -= 38 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:35 Wez wypier.. nic takiego nie napisali że tyle. Niby za co 11 000 za postępowanie komornicze tyle? Dlugu tyle nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 000 + 12 000 =39 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak teraz pójdziesz siedzieć na pare lat to zmądrzejesz w końcu za swoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką ja plaxilem swoja czesc komornego dawalem matce a ona przepijala z chlopem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje samobójstwo jak mi zabiora z konta nie mam po co żyć i to mówię serio. W poniedziałek sie zwalniam z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
dobrze wiedziales ze tak bedzie a teraz cierp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
w ogromnej ilości tak zwanych ART. KPC dziury prawne są tak ogromne, że CZOŁG może swobodnie wjechać w te dziury prawne i nawet gąsienic nie zniszczy a polscy prawnicy na podstawie tych 'dziur prawnych' od wielu lat interpretują to polskie prawo z kilometrami dziur w prawie , ile spraw i ludzi , którzy z powodu dziur prawnych poszli się zwyczajnie powiesić w stodole, ponieważ nie zgadzali się z takim polskim prawem ? setki a może nawet tysiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sze te 11000 to jest juz po podziale. Jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zabij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez dwa lata chorowalem bylem niezdolny do pracy wiec kazdego kto sie cieszy p*****le w d**e i życzę wam tego samego smiecie zawistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź się popłacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz popkornu troche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×