Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne zachowanie dziewczyny nic nie rozumiem

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna siada blisko mnie lub staje blisko zawsze tak, żeby mnie dotykać ciałem, często też opiera się o mnie, nieraz kładzie głowę na moim ramieniu i mówi np" ale jestem zmęczona" czasem też opiera głowę o moją głowę ale kiedy ja oparłem wtedy swoją głowę o jej i ją objąłem to ją szybko podniosła i się odsunęła mówiąc " co ty robisz" Nic z tego nie rozumiem z tych jej gierek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezrównoważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz się jej ale nie chce tego pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz sie jej. Zapros ja do kina lub na piwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie powinno tak być, że jak ją objąłem to ona też powinna mię objąć i się uśmiechnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie tak powinno być ze leżę na plaży na bachamach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jej się nie podobasz,ale gdybyś się nią zainteresował, to by ją dowartościowało. To taka gierka, żeby cię w nią wciągnąć a potem się pośmiać, że na nią lecisz. Panna ma z garem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale mogła nic nie robić a nie się zrywać i pytać co ja robię, dziwne są dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna widzi w Tobie kolege,albo przyjaciela,nic poza tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli bawi się mną, w sumie to tak właśnie się czuję:( Podobało mi się to, chętnie wychodziłem z domu spotkać się z ludźmi jak wiedziałem, że ona tam będzie a do domu wracałem zgaszony, bo niby fajnie się zaczynało a potem zawsze coś zrobiła, że mnie dołowało, jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby byla Toba zainteresowana ,to z pewnoscia by Ci to okazala....chcialaby byc blisko Ciebie i napewno by Cie nie odtracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chcę takiej przyjaźni, bo mnie to podnieca i nakręca na nią, czasem opierała brodę na ramieniu moim, obejmowała mnie a ludzie się mnie pytali czy my ze sobą kręcimy tylko nie chcemy się przyznać a ja odpowiadałem, że nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze o czym nie chciałem pisać wcześniej, że przy tych jej przytulaniach to często przyciskała do mnie swoje piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zalezy Ci na niej to sprobuj sie z nia przyjaznic,przez przyjazn przychodzi milosc. Czasem tak jest,wiec nie psuj tego,bo mozesz stracic wartosciowa osobe...traktuj ja jak przyjaciela,pomimo ze cos do niej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie to męczy, nie rozglądam się za innymi bo cały czas mam nadzieję, że tą coś wyjdzie i trwa to już tak od pół roku ponad. Inna sytuacja, siedzimy wszyscy, poszedłem po chipsy, przychodzę a ona siedzi przytulona do kolegi bo oglądają coś na YouTube w smartfonie, ale to było jeszcze w zeszłym roku, teraz juz tak nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udaje ze nie jest łatwa , bedzie cie szantazowac gierkami a na koniec sie zgodzi na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile może trwać taka zabawa? potem pewnie będzie tak, że w końcu już będę miał dosyć, znajdę sobie dziewczynę a ona będzie mi wypominać, że jej złamałem serce i ją odtrąciłem:( czemu to jest takie trudne, czemu dziewczyny komplikują takie proste rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz ją załatwic z korzyscią dla siebie, zapytaj : chcesz byc ze mną ? jak odpowie nie wiem to ok tak to ok jak powie co ty przyjaznimy sie lubie cie tylko tooo odpalisz kilka dni pozniej jak bedzie sie miziac ze masz jedną na oku i zeby powoli konczyła z tymi przytulankami bo jestes konkretny :) i nie uznajesz miziania dwóch jednoczesnie , sie zdziwiii i zainteresuj***ardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:43 Ty ja lepiej znasz ,wiec powinienes wiedziec,czy to zabawa z jej strony,ale powinienes byc bardziej zdecydowany,konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jej się spytać ot tak czy chce ze mną być? Tak bez żadnych randek wcześniejszych, to nie za szybko? Chciałem się z nią umówić, raz to się zgodziła a przed randką wysłała wiadomość "wpadnij na wiadukt jesteśmy całą paczką, czekamy na Ciebie i na końcu był uśmiech i całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to umow sie z nia. Zapros na randke i kup po drodze kwiaty,z pewnoscia to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jestem zbyt zdecydowany ani konkretny, tak czuję, że pozwalam się sobą bawić, idę na spotkania w skowronkach i nadzieją, że może coś dzisiaj a wracam przygnębiony. Chyba nic z tego nie będzie, tak czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas wariatka. Daj sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kochanie z takimi manipulatorkami trzeba ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze powiedz ile ona ma lat bo numer z randką był na pograniczu chamstwa z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wychodzę nigdzie od dzisiaj, powiem znajomym, że się muszę uczyć albo że jestem chory, zobaczymy co zrobi, strasznie mi przykro bo właśnie sobie uświadomiłem, że ona jest dziwna i wcale mnie nie chce a ja ją bardzo:( Idę spać,dzięki za zainteresowaniem tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze Moze za duzo sobie wyobrazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj od kobiet ,ktore graja w jakies gierki , bo tylko wpadniesz w frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miales zapytac .a moze powie nie wiem ,czego z góry rozpaczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju skończy 15 ale ja też jestem młody, mam 19 i to raczej normalne że ludzie się spotykają w tym wieku ze sobą, wiem bo mam znajomych co dziewczyna jest taka młoda i chodzą ze starszymi kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×