Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne zachowanie dziewczyny nic nie rozumiem

Polecane posty

Gość gość
jezuu 15 , to narwane musi byc ,i nieprzewidywalne , wszystko jest mozliwe moze cie chciec a zgrywac trudną , pytaj , zapraszaj jak wydziwia odseparuj az sie poprawi , jako starszy powinienes byc silny i wytrzymały a nie jakis smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest taka, że nie potrafi usiedzieć w miejscu, plącze się cały czas, wszyscy siedzą ona skacze, wszędzie musi zajrzeć, idziemy Na wiadukt to wchodzi na poręcze i chodzi po nich, my się boimy że spadnie ona się śmieje, idziemy na ruiny wszyscy siedzą, gadają ona zagląda we wszystkie kąty, patrzymy nagle jej nie ma, za 10 minut gdzieś tam z oddali udaje echo, wszyscy idą ścieżką ona krzakami, zawsze coś znajdzie dziwnego i nam pokazuje "patrzcie co znalazłam i wymyśla historię tej rzeczy" Jest bardzo lubiana, taka dusza towarzystwa ale sprawia wrażenie osoby na której nie można polegać, że nie umiałaby się do nikogo przywiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się nie wyświetla mój post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma ADHD.....taki czlowiek nie usiedzi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz z góry wiedziec ze w tym wieku bywają zakochania ale nie szalej jak nie wyjdzie ,psychika takiej młodej osoby jest narwana z racji wieku,sa tez poważniejsze osoby, nie wiem jaka ona jest w srodku ,musiałbys duzo z nią rozmawiac by poznac poglądy i jej swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę spać, dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×