Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hesti

Dziewczyna idzie na wesele z innym.

Polecane posty

Gość Hesti

Witam, Mam pewien problem o który chcę się was poradzić. Mianowicie od listopada tego roku spotykam się z pewną dziewczyną. Normalnie zachowujemy się jak para itd. Jednak w polowie lutego wszystko się posypało, niby się rozstaliśmy itd. Po dwóch tygodniach jednak wróciliśmy do siebie, jednak w ramach "że musimy się lepiej poznać" "spędzić ze sobą więcej czasu" "bez deklaracji"- ona to proponowała, usprawiedliwiała że teraz ma dużo cięższy rok jeśli chodzi o inne zobowiązania(zawodowe/edukacyjne/rodzinne) i nie chce za wczesnie decydować. Niby ten okres stagnacji miał trwać dwa miesiące na wstępie, a później się miało zobaczyć. Było ok, gdy to kilka dni temu rozmawiała w moim towarzystwie przez telefon z mamą bodajże i wyszło że idzie na jakieś wesele z gościem którego nie zna, ale jest podobno kolegą jej brata. Mówiła mi w styczniu że ma to wesele i że mnie pewnie zaprosi, jak wszystko będzie ok. Wygadała się przy mnie. Zrobiłem jej awanturę, o to że mi od razu nie powiedziała o tym. Wg niej musiała tamtego zaprosić, bo to bardzo ważne wesele w jej rodzinie, a potwierdzić trzeba bylo na poczatku marca, w momencie gdy mijał pierwszy tydzień jak się nie odzywaliśmy. Chciała to ukryć przede mną ewidentnie,a wesele ma w ten weekend co będzie. Przez te dwa miesiące zachowujemy sie tak ze nie moge za nia isc za reke w miejscu publicznym, bo ktoś zobaczy, bo coś tam, bo ona ceni sobie swoją prywatność. A czasami jest tak gdy ja jestem u niej, albo ona u mnie to możemy całe noce ze sobą spędzać i jest ok. Proszę was o jakieś rady, bo jestem zdenerwowany i sam nie wiem co ona kręci. Niby mowi mi że to tylko wesele, pójdzie, pobawi się i wróci. Że to tylko kolega jej brata wzięty w trybie awaryjnym i że nie mam się o co obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha laska ciągnie dwie sroki za ogon. Z tamtym pewbie tez sie spotyka i "poznaje". Wybierze tego ktiry jej bqrdziej przypadnie do gustu. Nie miej złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak się "posypało" wcześniej, może jej wstyd przed rodziną i znajomymi, że w ogóle dalej się z tobą spotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.34 dokładnie, zgadzam się i mowie to jako kobieta. Ona leci na dwa fronty i wcale Cie nie traktuje poważnie, gdyby chciała to juz byscie byli oficjalnie razem. Od listopada się spotykacie, zobacz to juz 5 miesięcy i dalej nie jesteście para. Wez daj sobie spokój z ta dziewczyna, nie bądź frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor 128
Ktoś by jeszcze coś dodał? Teraz to trwa. Cały tydzień się z nią widywalem i było spoko, obiecała że tylko pójdzie i wróci. Póki co zero odezwu od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona leci na dwa fronty, nie widzisz tego? Nie bądź naiwny. Teraz jest na weselu i ani jednego smsa od niej nie dostales? Sam widzisz jaki jesteś ,,ważny" dla niej...świetnie się bawi z innym. Zresztą gdyby chciała to juz dawno bylibyscie razem. Widocznie nie chce. Jesteś tylko opcja dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy z taką dziewczyna bym nie był !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuj jej zachowanie w przyszłym tygodniu wobec Ciebie. Będziesz widzial gdy coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze robi, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, to jakaś psycholka, uciekaj szybko i daleko, strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×