Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gwałt czy zdrada?

Polecane posty

Gość gość

Pisze poniewaz nie umiem sobie poradzic, potrzebuje jak najszybciej pomocy. Od roku mam chlopala, kocham go bardzo..nie moge bez niego zyc. Poniewaz on nie jest polakiem zadko sie widzimy ale w zaden sposob to nie sprawia ze kochamy sie mniej. Mysle ze to ten jedyny. Okolo 2 miesiace temu kiedy on nyl w swoim kraju poszlam z przykaciolka do klubu. Tam podeszlo do nas 2 chlopakow, jednemu z nich ktoey byl mna zainterwsowany od razu powiedzialam ze mam chlopaka on nalegal ze chce byc przyjacielem, bylam bardzo pijana, jak pije to nie kojarze faktow. Myslalam ze naprawde chce byc przyjacielem..normalnoe sie poznac. Poszlismy sie przejsc, za chwile wzial taksowke zeby odwiezc mnie do domu, co oczywiscie nie skonczylo siw moim domem ale jego. Weszlismy do domu i zapytalam siw jego dlaczego tutaj jeatemy. On powiedzial ze musi cos zostawic, bedac pijana oczywiscie uwierzylam mu w to. Po czym poszedl wziac kapiel. Nie wiedzkalam co sie dzieje, za chwile zaczelam wymiotowac na podloge. Ten chlipak wybiegl zaczal sprzatac i zwymiotowalam niestety na wlosy. Powiedzoal zebym poszla siw umyc, po namowie poszlam. Wyszlam ledwo co doczolgal mnoe do lozka. Nie wiedzial co sie dzieje zaczal mnie calowac. Mowilam zeny tego nie robil, mowilam zeby mnie nie dotykal. Mowilam zeby przestal. I niwstety stalo sie. Nie pamietam za duzo pamietam tylko jak plakalam i mowilam zeby przestal i odszedl nic wiecej. Nie wiem czy zdradzilam swojego chlopaka albo czy zoatalam zgwalcona. Nie wkem jak mam mu o tym powiedzoec. Nie wiem czy powinnam. Kocham go i nie chxe go ranic wiem ze zostanie zramiony ale z drogiej steony zasluguje na prawde..mi rowniez jest ciezko i wole powiedziec. Nie wiem czy chce zwby on ze mna zerwal..poniewaz czuje siw bardzo zla osoba i ze nie zasluguje na niego ale z druhiej steony bardzo go kocham i noe wiem czy przezyje bez niego. Prosze pomozcie..nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie to wygląda na zdradę przez samo to, że z nim wyszłaś, tak jak to opisujesz to też tego chciałaś, może podświadomie ale chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowilam zeby mnie nie dotykal. Mowilam zeby przestal no i? nie znasz - nie pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby cię dobrze wychędożył to rano jeszcze by ci ciekło po nogach chyba że to był sprinter 2 ruchy i worek suchy to inna sprawa ale pamiętaj pipa nie mydło i się nie wymydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×