Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sadra

Starania o dziecko !

Polecane posty

Gość Sadra

Witam. Od ponad pół roku staram się z narzeczonym o dziecko. Od 12 lat choruje na cukrzycę typu 1. Odkąd zaczęłam miesiączkować nigdy mój okres nie był regularny. Raz dostawałam 2 razy w miesiącu nieraz nie miałam przez 2 miesiące. Ale i ostatnim razem było tak że okresu nie miałam prawie 2.5 roku. Moja hemoglobina glikowana wynosi około 12. I nie umiem z niej zejść. Gdy dostałam luteinę połączoną z inną tabletką okres się pojawił. I tak dostałam go w maju 2017r. Następnie pojawił się w lipcu potem koniec września, początek grudnia 2017 i luty 2018. Teraz dostałam go 5 kwietnia i skończył się 9 kwietnia. Ale bardzo mało krwi leciało. W lutym jak mialam okres to jęczałam z bolu a teraz nic. Nie mam jak obliczyc dni plodnych bo okres jest nieregularny. Teraz jakby pojawial się co 2 miesiące. Seks uprawiam regularnie. Jest tak że nawet codziennie. Moja ginekolog już chyba 5 powiedziała żeby brać tą luteinę. Ale ile można jak nic się nie poprawia. Bardzo chciałabym mieć dziecko ale boję się że nie będzie to możliwe. Jakie mogę badania na własną rękę zrobić by móc sprawdzic czy wszystko ze mną w porządku czy to wina narzeczonego. Chyba że poleciacie naprawde dobrego lekarza ze Śląska lub Małopolski. To niby pół roku staran a boje sie ze nic z tego nie będzie. Już sama nie wiem co mam robic. Ostatnio niby wyszło ze mam lewy jajnik powiększony ale po kolejnym USG juz dopochwowym wszystko było dobrze. Ja już wariuje. A nie mam komu się wygadać. Wpisz treść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niesprawiedliwe, Ty chcesz dziecko a nie możesz, ja mam a nie chcę :-( mam nadzieję, że nasze sytuacje się odwrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj dobrego ginekologa-endokrynologa zajmującego się niepłodnością i może pomyśl o innym diabetologu bo hemoglobina jak mi wiadomo jest bardzo wysoka... Sama choruje na cukrzycę 2- hemoglobina 5.7... i staram się o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×