Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co macie do zaoferowania swojej kobiecie i

Polecane posty

Gość gość

Odwrotnie kobiety co macie do zaoferowania swojemu mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się zwykle to nic nie mają do zaoferowania tylko wymagają i tyle a nic od siebie nie dają , i dziwią się że facet zdradza jak nie jest kochany to idzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet idzie do innej bo coś się posypało to jest nic nie wart i nie warto płakać , to samo w przypadku kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem dzisiejszych czasów faceci i kobiety zastanawiają się jak dużo mogą wyciągnąć od drugiej połówki zamiast ile z siebie dac ,nie mówię o kasie a o zwykłej miłości i szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni coraz częściej mają do zaoferowania tylko dobry seks i swoje towarzystwo jak prostytutki. kobiety również i w tym temacie wiele się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ludzie czy kobiety czy mężczyźni to straszni egoisc***atrzący tylko na swoje "ja " i swoje dobro ,najlepiej tylko wszystko ciągnąć do siebie , polki to roszczeniowe kobiety ale polscy faceci też są roszczeniowi ,pazerni i skapi, taki podły naród polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie NIC zaobserwowalam to od dawna dlatego wolę być sama bo też NIC mam do zaoferowania. A towarzystwo jak chcę to się umawiam na kawę i wracam do domu w którym mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Przynajmniej jestem szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet powinien mieć do zaoferowania utrzymanie na właściwym poziomie dla żony i dzieci. A powinien dostać za to dobry seks, tyle ile go potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do debila o tym że nic. Przecież większość ludzi się hajta bo chca rodzinę założyć. Jak jestes taki Hardy to proszę, wyłoż 100k na stol dla surogatki cwaniaku. Adopcji dla samotnych mezczyzn nie ma w praktyce. Bez kobiety zdechniesz zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do zaoferowania swojemu facetowi: -100% wierność, nawet bez nic nie znaczących, przypadkowych flirtów z innymi - Wsparcie w każdej sytuacji - Dużo ciepła, czułości - Dobry seks i lodziki bez limitów - Sprzątanie, dbanie o dom, pranie, i bardzo dobre gotowanie - W przyszłości mogę być matką jego dzieci. - Może ze mną dobrze spędzać czas, wyjść na piwo, zagrać w fifę, umiem rozmawiać na każdy temat i mam fajne poczucie humoru (nie każdemu by pasowało bo lubię czarny humor i wręcz nieprzyzwoite żarty, lubię memy, roasty) Ale chyba tego wszystkiego nie docenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet chce mieć dziecko to musi kobietę sobie znaleźć, jak kobieta chce mieć dziecko to sobie zrobi z przygody facetem i je ma! I nie potrzebuje facet mieć przy sobie bo to ona rodzi. A facet musi kobietę zatrzymać bo nawet jeśli chciałby się potem rozwiesc to sądy dają dzieci matkom. Takie życie panowie, jesteście na tej płaszczyźnie przegrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wymagania kobiet są porąbane , bądź wysportowany(musisz chodzić na siłownię) ,miej szybką furę ,musisz lubić ostry seks , nie prosic o loda bo tak nie dostaniesz (seks oralny) , musisz zarabiać 5 tysięcy , spełniać wszystkie jej zachcianki , musisz być czuły wierny szczery z poczuciem humoru jak ma doła to zawsze masz być obok niej, a jak ty czegoś potrzebujesz to wal się , jestem zdania że kobiety w tych czasach bardzo wykorzystują facetów :( , a my tylko chcemy żeby nas ktoś przytulił i kochał ja nic więcej nie oczekuję od kobiety ale mimo wszystko co mnie spotkało to kobiety zawsze wymagają a facet nic bo zwykle kobiety nie starają się wcale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys? Połowa kobiet ma więcej. Z czym do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co złego w tym że kobieta chce żebyś bym wierny, czuły i wysportowany? Sport to zdrowie. Mam rozumieć że ty Nie masz takich wymagan co do kobiet? Może być gruba, wredna i zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to trzeba sobie cos oferować podchodzisz na zasadzie handlu?:D Ludzie chcą byc ze sobą to są, bo odpowiada im to czy to,chcą wspólnej przyszłości,starości lub nie chcą, pasują do siebie lub nie, szanują siebie i kochają lub wyzyskują ,70 latek daje kase 30 latka upe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład jestem teraz na takim etapie życia że oczekuje od męża że kiedy znajdę w ciążę i będę musiała rzucić robote to on się mną zajmie, będzie zarabiać i dbać o byt, a ja się zajmę sobą i potem dziećmi. A on oczekuje że pomimo że przerwa w mojej pracy będzie ciężka do odrobienia, zdecyduje się na te kilka lat przerwy i dam mu dzieci. Poza tym to nie oczekujemy niczego, bo takie sprawy jak partnerstwo, miłość, podnoszenie na duchu, to się biorą z miłości, a miłość jest bezinteresownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×