Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Graża36

Seks z młodszym Facetem

Polecane posty

Gość Graża36

Cześć Jestem 35 normalnie zbudowaną kobietom. Normalna budowa. Od 3 lat jestem sama i ostatnio tak od roku dałam się poderwać 18 latkowi. Od tego czasu kręci mnie sex z nie doświadczonymi młodymi chłopcami. Nawet zaczęłam chodzi na dyskoteki gdzie tak chłopców można spotkać. Chciała zapytać co o tym sądzicie, czy to coś złego. Nie robię tym chłopcom krzywdy źle wpływając na ich psychikę. Dodam że trochę już ich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka masz pipke? Owlosiona bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie lubisz miec w srodku fiuty? Owlosione naturalnie? Grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Grażka, potrafisz dobrze ciągnąć 8centymetrowego siura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 1960
Graża36 2018.04.11 Nie ma w tym nic złego, jesteś młodą zdrową kobietom. Potrzebujesz seksu i jeżeli kręcą cię młodzi to czemu masz sobie żałować. Im nie ubędzie, a też muszą sobie z krzyża spuścić. Moja żona 50 lat też mówiła mi, że ma ochotę na młodego i zdrowego. W ubiegłym roku na weselu przyczepił się do niej młody dwudziestoparolatek. Powiedziałem niech idzie spełnić swoje fantazje, a że była lekko podpita nie miała oporów i poszła z nim do naszego pokoju gościnnego. Długo jej nie było, ale jak już wróciła to cała w skowronkach. Powiedziała tylko, że było bosko. Nie robię z tego problemu, bo wiadomo nie jestem już taki młody jak ten młodzieniec. W jego wieku mogłem kilka razy na dzień, a teraz dwa, trzy razy na tydzień, a żona zawsze ma ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 42 lata miałam przyjemność z osiemnasto letnim prawiczkiem pieprzył mnie calą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się że autorka to nikt inny jak kolejny zbok z gimnazjum. Poziom gramatyki i ortografii na to wskazuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewidentne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam 1960 jepnij się w łeb fantasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×