Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zajaczek grudzien

Przyszłe mamy 2018 LEGNICA

Polecane posty

Gość Zajaczek grudzien

Czesc!! zapraszam do watku przyszle mamusie 2018. Poznajmy sie , wymienmy informacjami, poradami!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalu22
Witaj. Co prawda w ciazy jeszcze nie jestem ale chce zajsc jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Super ze jestes :) zawsze to razniej. Ktory to Twoj cykl ? Bierzesz jakies wspomagacze? To Twoje pierwsze dziecko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaul22
Oczywiście że tak. To mój pierwszy cykl bez wspomagania. Obecnie @ mi się spóźnia 3 dzień, test wykonany wczoraj wyszedł negatywnie. Mam już 4 letnia córkę i jedno poronienie za sobą w styczniu. A u cb jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Jestem w 5/6 tygodniu. W przyszłym tygodniu ide na kontrole co i jak. To byl 3 szczesliwy cykl :) brałam standardowo kwas foliowy, Wit. D 2000 j.m oraz olej z wiesiolka ale tylko do owulacji. Ogolnie dobrze sie czuje, ale panikuje na kazdy najmniejszy odchyl od normy ;) chodzisz do wybranego lekarza ? A jak w styczniu przechodzilas poronienie ? Boje sie tego strasznie. Mowia ze jak minie 8 tydz to ryzyko zmniejsza sie do 10 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaul22
Poronilam z powodu pustego jaja w prawie 7 tygodniu. Psychicznie ciężko to znioslam. Ale jestem gotowa już na dziecko. Biorę tylko kwas foliowy. A to twoja pierwsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Tak byłam po potwierdzeniu 3 x bhcg i bylo widac pecherzyk 2mm. Jestem ciekawa czego sie spodziewac teraz na usg . Dzisiaj po dlugim spacerze mam lekkie plamienie wiec teraz leze juz grzecznie w lozeczku :) mowisz ze sprawdzalas testem i jest negatywny ale u mnie test (czulosc 10) pokazywal dlugo bladziocha a beta w tym czasie juz wynosila 115. Kiedy teraz planujesz sprawdzac? Ktory to dzień cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaul22
Duże te plamienia? Lepiej tego nie lekceważ. U mnie dzisiaj mija 36 dzień cyklu. Test powinien już pokazać ciążę. Mam bardzo nie regularne cykle. Ostatnia miesiaczke miałam w 3O dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Powiem Ci tak ze to nie jest taka swieza czerwona krew tylko taka rozowa jakby rozwodniona i nie jest tego duzo jak na moje oko. Jak leze to jest ok. A powiedz mi jakby sie cos dzialo tfu tfu to gdzie ja mam sie zglosic? Do szpitala ? Na sor czy tam do lekarza ? Bo to by trzeba bylo zrobic usg5 a nie wiem czy tam w gabinecie jest. Zawsze sie zastanawialam.. a Twoje cykle faktycznie sa dlugie. I przy 36 dniu juz powinno byc cos widac. Trzymam kciuki!! moze pozno mialas owulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaul22
Ja jak dostałam plamien to zglosilam się od razu do szpitala i mnie przyjeli od razu na oddzial. Co prawda nie miałam żadnych boli ale bardzo chciałam tego dziecka i się bałam o nie. Mam bardzo długi cykle. Czasem mam 42 dni aż. Ciężko więc stwierdzić owulacje. Ale 30 marca miałam silne kłucie jajnika. Nie liczę za bardzo na ten miesiąc bo za późno trochę podjęliśmy decyzję o dziecku i prawdopodobnie przegapilismy dni plodne. U mnie nie ma problemu z zajściem bo zaszlam już w pierwszym cyklu. Gorzej z utrzymaniem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
A bralas kiedyś srodki anty ? Albo chorujesz na cos? Ja z innych stronek wyczytalam duzo informacji i z tego co podstawowo można zrobic a co lekarze ignoruja to ilosc progesteronu , prolaktyna, tsh do 1.5 max przy staraniach oraz cytomegalia. Ja robilam je niestety prywatnie. Moze pojdziesz na monitoring cyklu ? To kilka usg zeby ustalic kiedy sa dni plodne . Ja uzywalam paskow ale bylam srednio zadowolona. Dzieki za wszystkie rady !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaul22
Brałam anty do listopada. Tak myślę że pójdę do lekarza w przyszłym tygodniu i z nim o tym porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By was traktował poważnie ginekolog zawsze tak jak ja mam męża podczas każdego badania krocza do tej obecnościmamy prawo zawsze decyduje pacjentka nie zboczony lekarz który wyprasza a nawet prowadzi takie zabiegi bez osoby bliskiej .... "Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem! " Gdy jest mąż siostra czy chłopak to jest nasz świadek którego się boi ginekolog i się liczy nie opowiada bzdur! Również poród z mężem czy chłopakiem jest dużo lepszy szanują cię nie ma osób niezwiązanych z porodem itd... CC jest ryzykiem powikłań zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Hej. Byłam rano na IP. Lekarka zrobiła mi USG ale nie podoba jej się wielkość pęcherzyka i tego ze nie ma akcji serca. Dzisiaj według nich jestem w 5 tyg 6 dniu. Przepisała mi duphaston. Martwię się :( kolejna wizytę mam we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajaczek nie denerwuj się. Może jeszcze nadrobić swoją wielkość. A który to tydzień według ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Gość witamy :) na tym wydruku z USG to 5 tydz 6 dzień i mi tez jakos tak wychodzi ale jak wiadomo nie mozna tego okreslic w 100 %. Ok do wtorku leze i odpoczywam . Dzieki :) a jaka jest Twoja historia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie masz czym się martwić. W poprzedniej ciąży według ostatniej miesiaczki a wymiarami fasolki było z tydzień roznicy ale niestety straciłam tą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie niestety takie jest. Następny cykl rozpoczynam starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Jesteś z Legnicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsenkaa86
Hej ! Ja jestem z Legnicy ... i mam termin na początek lipca ;) Będzie synek jak wszystko dobrze pójdzie. Co myślicie o tutejszym szpitalu? Mieszkam w Legnicy od niedawna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajaczek grudzien
Hejka :) gratulacje :) co mozna powiedziec o Legnicy. Na pewno maja dobry sprzet , bo wszyscy z okolicy jak sie cos dzieje to przywoza dzieci tutaj. Jesli chodzi o personel to po prostu trzeba trafic. Raz jest lepszy dzien raz gorszy i ciezko porownywac do innych. Uwielbiam czytac negatywne opinie a potem sie zastanawiac jaka ta osoba co wystawia komentarz sie zachowywala. Ja jestem mila to i ludzie sa do mnie inaczej nastawieni :) nie ma co sie nakrecac. Chyba w kazdym szpitalu najwygodniejsze dla nich sa pacjentki bezproblemowe, ale tego sie nie da przewidziec ;) opowiadaj jak sie czujesz ? Mialas jakies problemy na poczatku? Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Za miesiąc mam się przeprowadzać do Bolesławca a 19/20 lipiec ma przyjść na świat Rozalka :) możecie mi doradzić do którego lekarza się najlepiej zgłosić i wgl opowiedzieć mi trochę jak to tam wygląda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam, czy któraś z mam mogłaby mi napisać listę, co mam zabrać ze sobą a co oferuje mi szpital? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Witam, czy któraś z mam mogłaby mi napisać listę, co mam zabrać ze sobą a co oferuje mi szpital? 

Oczywiście do porodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koszmarny szpital. Strach o cokolwiek zapytać, szczególnie jeśli jesteś młodą mamą - ciągłe zbywanie i pretensje. Zdarzają się wyjątki, ale można je policzyć na palcach u jednej dłoni - kilka miłych pielęgniarek. Lekarze ordynarni i obojętni, rzucają głupimi tekstami. Nie można nawet dowiedzieć się o własne wyniki morfologii czy to ile dziecko miało pkt - usłyszałam 'jak już pani musi wiedzieć to sprawdzę' - czy nie jest to moje prawo? Sam poród również koszmarny, nikt nie słucha pytań, próśb, znów nie można nawet zapytać co podają, wstrzykują. Położna opryskliwa, niemiła, nie słucha że nie czuję skurczy co finalnie kończy się porodem zabiegowym i zamartwicą okołopordową. Lekarz siedzi z telefonem, niczym się nie interesuje, nie reaguje na brak postępu porodu. Wypuszczają ze szpitala z ciężką niedokrwistością mówiąc wcześniej że wyniki wyszły dobre. Żadna kobieta nie zaksięguje na takie traktowanie w tak i ciężkim jednocześnie czasie. Omijać z daleka tę placówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

*nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×