Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O jakich facetach marzą kobiety w różnym wieku?

Polecane posty

Gość gość

17-letni chłopak marzy o dziewczynach 18-20 lat 20-letni marzy o dziewczynach 17-20 lat 25_letni marzy o dziewczynach 20-25 lat 30-letni marzy o dziewczynach 20-25 lat 35-letni marzy o dziewczynach 20-30 lat 40-letni marzy o dziewczynach 15-20 lat 45-letni marzy o dziewczynach 20-30 lat 50+ marzy o dziewczynach 20-35 A u kobiet jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd niby te dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety wybierają najlepszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HisoL
Czyli ja jestem jakaś anomalia skoro ja mam 26 a moja 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HisoL
Mówiąc szczerze to te dane są lekko z d**y. Gdy poznasz ta właściwą osobę to wiek nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zalezy od wieku. Jak kobiety nie maja pieniedzy (malo zarabiaja I maja dzieci) to maza o 40letnim dyrektorze zarabiajacym kupe lasy. Jak same sa 40letnimi dyrektorami, maza o: 1) 30letnim ogierze, 2)45letnim dyrektorze z iq 100:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta marzy o bad boyu wystarczylo posluchaj wczoraj tv czy poczytac w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad te durne pojecie bad boy to nie wiem tu nie chodzi o charakter tylko o wyglad takie osoby po prostu wiedza ze maja powodzenie u kobiet bo sa przystojne i same dziewczyny sie do nich kleja bez wzgledu na zachowanie. Po prostu umieja to wykorzystac jak taki facet sie starzeje to od razu kazda panna od niego ucieka bo to nie charakter je przyciaga tylko uroda. Kobiety sa duzo wiekszymi wzrokowcami niz faceci i u nich za grosz logiki nie ma bo zaden facet nie zwiazalby sie z taka patologia ze wzgledu na urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×