Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Julianka33

Odżywianie dzieci?

Polecane posty

Gość Julianka33

Czy zwracacie uwagę na to co zjadą wasze dzieci w np. przedszkolach czy żłobkach? Czy to co jest podawane do jedzenia Waszym dzieciaczkom ma znaczenie? Sprawdzacie może regularnie jadłospisy w placówkach? Bo u mnie przedszkole korzysta z oferty cateringu http://www.zielonakuchnia.org/ od tego roku i muszę powiedzieć, że jako rodzicie jesteśmy zachwyceni. Wcześniej mój synek nie jadł w przedszkolu, bo nic mu nie smakowało. Teraz od kiedy zmieniliśmy przedszkole Pani mówi, że synek ma świetny apetyt i często prosi o dokładkę. A ja bardziej zaczęłam zwracać uwagę na jadłospis w placówce. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu mojego dziecka czasami zamawiają catering smakuś. Co mogę o nim powiedzieć, moje dziecko ma dietę i myślałam że będzie problem dla mojego dziecka z jedzonkiem, a to to się myliłam. Catering Smakuś też zrobi jedzenie dla dzieci z dietą, wiec byłam bardzo zadowolone, ale nie tylko ja ale moja mała pociecha też bo powiedział że było pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo słyszałem o Smakusiu. Oni podobno najlepiej odżywiają dzieciaki w przedszkolach. Mój syn dopiero za rok idzie do przedszkola, ale jakość jedzenia na pewno będzie miała wpływ jakie przedszkole wybiorę. Przedszkole z jedzeniem właśnie od Smakusia byłoby chyba najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaaMa
Smakuś zdecydowanie króluje w przedszkolach w Warszawie nie ma co to tego wątpliwości. I bardzo dobrze, bo jakościowo jest naprawdę w porządku. Jadłospisy różnorodne, świeże owoce, warzywa. Jak najbardziej na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szkole i przedszkolu królują obiadydladzieci.pl bardzo fajne, żróżnicowane a moje dzieci mają specjalną dietę i nie było problemu także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek Specjalista do spraw dietetyki (czesne 119 zł)- a zapisując się na Opiekuna medycznego z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią DWA KIERUNKI BĘDZIESZ MIEĆ ZA DARMO! Nauka w weekendy. BYDGOSZCZ ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAlka

Powiedzcie mi proszę jak sobie radzicie w przypadku występowania zaparć u dzieci? Stosujecie czopki czy raczej bardziej tradycyjne rozwiązania czyli np. herbatka koperkowa? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Mi zalezy, żeby moje dziecko jadło zbilansowane odpowiednie dla niego posiłki, dlatego postawiłam na catering ze Smakusia, który ma zdrowe i smaczne dania, dla mojego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcemy się zdrowo odżywiać warto zadbać, aby cała rodzina przestrzegała określonych zasad. Warto zadbać, aby nasze pociechy, również mobilizowały się do dalszych działań, warto sprawdzić: fitkiddo.app

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o starsze dzieci to oczywiście eliminacja słodyczny, fastfoodów i tym podobnego jedzenia, gdzie jest chociażby dużo soli i dużo cukrów. Raz, że zęby się mocno psują, to jeszcze do tego powodują często bardzo mocne zaparcia, z którymi po prostu trudno się walczy. Ja stosuje u dziecka czopki EvaQu Bambini. Mogę zarekomendować, bo są bezpieczne, szybko działają, pozwalają zaplanować moment wypróżnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli chodzi o starsze dzieci to oczywiście eliminacja słodyczny, fastfoodów i tym podobnego jedzenia, gdzie jest chociażby dużo soli i dużo cukrów. Raz, że zęby się mocno psują, to jeszcze do tego powodują często bardzo mocne zaparcia, z którymi po prostu trudno się walczy. Ja stosuje u dziecka czopki EvaQu Bambini. Mogę zarekomendować, bo są bezpieczne, szybko działają, pozwalają zaplanować moment wypróżnienia

A są tak samo przeczyszczajace jak glicerynowe? W jaki sposób pozwalają zaplanować moment zrobienia kupy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to są czopki rozkurczeniowe, nie posiadają właściwości przeczyszczających i bardzo dobrze, bo nie można u dzieci tego rodzaju rzeczy stosować. Te czopki rozmiękczają kupkę i dziecko może ją zrobić. A to planowanie no cóż, dziecko czuje spokojnie, że to ten moment i może się wypróżnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wprowadzenie na rynek nowych drożdży Yarrowia Lapolityca to dobry pomysł?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktos kto siedzi w temacie czy drożdże Yarrowia Laopolityca to dobry pomysł na wprowadzenie ich na rynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzeba dobrego cateringu dla dzieci to polecam odwiedzić stronę Skakuś Jest to profesjonalna firma oferująca zbilansowany i smaczny catering dla dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i szkolnym. Ofertę kierują do placówek dydaktycznych, którym zależy na zdrowiu i apetycie swoich uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×