Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę iść do szpitala co z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Mam przepuklinę i skierowanie na operację, termin za 3 miesiące. Mam też 4 miesięczne dziecko i dwulatkę. Poszlybyscie do szpitala wiedząc, że spedzicie tam minimum 4 dni? Jak byłam rodzić syna to córka dostawała spazmów, nijak nie szło jej uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, to zaledwie kilka dni, a chodzi o twoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść, ale weź ze sobą laktator albo poproś męża, by przeprowadzał dzieci do karmienia. To by było najlepsze, by mogły possac choc rano i wieczorem żeby nie zanikl odruch prawidlowego ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niemowlakiem i 2- latka do szpitala, który jest siedliskiem bakterii?? Mózg Cię boli? Dzieciom nic nie będzie przez kilka dni i z całą pewnością nie warto narażać ich na niepotrzebne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak przyprowadzaj dziecko do szpitala na karmienia żeby jeszcze jakiś syf zlapaly. Zresztą autorka nie pisze że kp. Jeśli operacja jest konieczna to oczywiście że bym poszła. Moja córka jak miała 2 lata to miałam parę wyjazdów służbowych po kilka dni i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Tak, ja kp córkę i syna. I najbardziej boję się o laktację, ale też o to, jak sobie poradzą beze mnie np z usypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:18 Akurat dzieci kp są chronione przez przwciwciała a ważne jest, by nie straciły odruchu ssania. Poczytajcue hafiję nieuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laktator ze sobą zabierzesz najwyżej, a co do usypiania- świat się nie zawali, jak dzieci pojadą kilka dni bez ciebie, nie jedziesz na egzotyczne wakacje, tylko idziesz na operacje. Przestańcie z siebie robić takie meczennice, które o siebie nie zadbają, bo dziecko będzie plakalo. Chyba lepiej żeby poplakalo, ale miało zdrowa i sprawną mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dzieci chroni mleko matki i nie zarazą się możesz spokojnie karmić tylko musisz to zgłosić personelowi żeby dali c***aracetamol bo inne przeciwbólowe mogą zaszkodzić i przeniknąć do mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.25 weź ty się nie osmieszaj i nie kompromituj, bo kp to nie jest tarcza ochronna na wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le- kp ponad wszystko, nie ważne że matka będzie po operacji, nie ważne ze dziecko może złapać w szpitalu jakąś chorobę, najważniejsze żeby przez 4 dni nie straciło odruchu ssania- to nie są noworodki matolice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz przełożyć operacji? Takie małe dzieci powinny miec stały kontakt z matką. Pomyślcie trochę. Z perspektywy dziecka mama to caly swiat, jedyne co zna. A tu nagle nie ma mamy, nie ma piersi, nie ma poczucia bezpieczeństwa. Są obcy ludzie, wstrętna butla zamiast mieciutkiej piersioliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp chroni do pół roku tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, niech przełoży operację, w końcu jest matką, to o sobie już myśleć nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu- ojciec, dziadkowie to obcy ludzie??? Współczuję twojemu dziecku, że ma tylko nienormalna matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp to nie tylko odruch ssania ale tego nie rozumiecie. Szkoda mi waszych dzieci. A na przepuklinę się nie umiera, to zabieg kosmetyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, zabieg kosmetyczny- razem z mlekiem dzieciaki wyssaly ci też mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji, by dziecko kp złapalo cos w szpitalu. Przeciwciała matki chronią je przez infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looo matkoo większość bab po urodzeniu dzieici to histeryczki . Jedna z druga w d***e macie swoje zdrowie bo dziecko ważniejsze. Nawet jak dziecko będzie płakało to co ? świat sie zawali ? umrze od tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No jasne przecież kp chroni nawet przed śmiercią . To jest tylko mleko matki a nie magiczny eliksir na zlo całego świata ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 3 miesiace na przygotowanie dzieci to dużo czasu Wychodz z domu niech mąż czy dziadkowie zajmują sie dziećmi to nie będzie traumy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leżałam w szpitalu kiedy młodsze dziecko miało 4 miesiące, a starsze 4 lata. Miałam być 4 dni, byłam 10, bo miałam komplikacje po operacji. Dzieci mają się dobrze, zajął się nimi mąż, bo nie jest melepetą, który nie potrafi poradzić sobie z własnymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktos napisal, masz 3 mce, powoli przygotowuj dzieci na te pare dni rozlaki. Co do kp... serio chroni przed wszelakimi chorobami? A ja glupia pare dni temu zakatarzona tesciowa z domu wyprosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chroni ale tylko od urodzenia do pół roku , każdy lekarz Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mają niestety nieaktualną wiedzę. Poczytajcie hafiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hafija- samozwancza specjalistka od wszystkiego i jej wyznawczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, zazdrosisz bo jest lepszą matką od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc debilem zbey zabierać tak male dziecko do szpitala tylko po to zeby nakarmić cyckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego? Przecież dzieci kp NIE ZARAZĄ się w szpitalu. To nie butelkowe melepety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×