Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę iść do szpitala co z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
17:47 Na przepukline się nie umiera. Co autorka powie wlasnym dzieciom jak dirosna? Że ich nie karmiła bo ją brzuszek bolał? Narazi zdrowie wlasnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej wygody debilko jak ona jest chora i musi iść na operację? Myślisz że chce się pokroić dla wygody??? Ty przeczytaj jeszcze raz o co wg chodzi zanim uraczysz nas swoimi durnotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 50, doczytaj sobie powikłania nieleczonej przepukliny, to przestsniesz pisać głupoty. Na pewni dzieci będą dozgonnie wdzięczne jak się przekręci i będą polsierotami. Ale przecież cycek NAJWAŻNIEJSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa matka nie boi się zaryzykować.Czy wy nie rozumiecie, że przez ten szpital może paść jej LAKTACJA?!? A powikłania zdarzają się wszędzie, ale są bardzo rzadkie. Nic autorce nie będzie za to skaże dzieci na choroby, w tym psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pewno popełnią kiedyś samobójstwo. W liście pozeganlnym napiszą że ich matka nie karmila piersia i dlatego kończą że sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;07 A wiesz, że najnowsze badania pokazują, że dzieci niekarmione cyckiem częściej chorują jako dorośli na rozmaite choroby psychiczne? Nie ma się co śmiać. Ja bym chyba znienawidziła własną matkę jakby mi odebrała cenne mleczko i skazała mnie na choroby z własnego egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;07 A wiesz, że najnowsze badania pokazują, że dzieci niekarmione cyckiem częściej chorują jako dorośli na rozmaite choroby psychiczne? Nie ma się co śmiać. Ja bym chyba znienawidziła własną matkę jakby mi odebrała cenne mleczko i skazała mnie na choroby z własnego egoizmu. xxxxxxx no to chyba musisz to zrobić , bo ewidentnie jesteś piertolnięta. Musieli ci dawać samo mleko w proszku i to bez rozrabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaga
Karmiłam piersią 2,5roku ale jak czytam niektóre z Was to aż mi słabo. Dziewczyna ma przepukline i to ona teraz jest najważniejsza,nie kp. Straci pokarm,to trudno,będzie karmić,mm,kozim,krowim czy kij wie jesZcze jakim. Zresztą pokarm z dnia na dzień nie znika. Po drugie,co to za głupoty,że dziecko kp nie zaraża się? Może się czymkolwiek zarazić,a przeciwciała dostaje od matki jeśli też na to zachorowała bądź choruje i jej organizm aktualnie je wytwarza,co absolutnie nie chroni przed choroba Ale np ja szybciej zwalcza-nie pozwala się rozwinąć. Autorko,zadbaj o siebie w pierwszej kolejności,bo.nie daj boże będą jakieś powikłania. Mąż sobie poradzi,robi wolno,bo nie ma wprawy Ale z pewności stanie na wysokości zadania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie słyszałam bo nie ma czegoś takiego. Podaj źródła badań. Przy okazji , to się wydało że matka cię nie karmila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaga...przecież to prowo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musimy czytac, po tobie widzimy, ze złe karmienie sieje spustoszenie i deformuje mózg dziecka. Moje ty biedactwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj link do badań, nie do strony gdzie promują witaminę C lewoskrętną jako lek na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Myślę, że przez 4 dni laktacja nie padnie aż tak ale boję się, że starsza córka się idzwyczai i jak wrócę to nie bedzie chciała cycka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w związku z tym? Do 18 zamierzasz ja karmić? To już będzie 2.5- letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa, czy ta wasza hafrija wezmie na siebie odpowiedzialność jesli matce cos się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 Byłam kiedyś na jej fb. Masakra. Obrażanie matek mm to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×