Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zakochałem sie przez internet a teraz cierpie..

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim. Moze wam to sie wydawać smieszne ale zakochalem sie przez internet. Zaczne od poczatku... Z M (tak będę nazywal ta dziewczynę) poznalismy sie w październiku 2017 roku na gg. Poczatek to bylo zwykle pisanie ktore nawet wygladalo tak jakby od niechcenia. Po dwoch tygodniach takiego "olewania" zaczelismy ze soba pisac wiecej i wiecej, zaczelismy gadac ze soba przez tel, zwracać sie do siebie skarbie itp trwalo to do konca stycznia i w ferie pierwszy raz uslyszalem od niej "Kocham Cię" zblizylismy sie do siebie bardzo, ona mowila mi o wszystkim o kazdym problemie, wiedzialem wiecej o niej niz ktokolwiek inny. Pozniej razem usunelismy gg zeby poprostu nikt wiecej nie pisal do mnie ani nikt do niej bo obydwoje bylismy o siebie zazdrosni. Potrafiliśmy gadac ze soba po 7 godzin dziennie a jesli nie gadalismy w dzien to dzwonilem do niej o 22 i konczylismy gadac o 6 rano. Teraz... Sie to zepsulo, bylo duzo klotni, zazdrosci itp zalezy mi na niej, sam jestem zdziwiony ze mozna zakochac sie przez internet, bardzo za nia tesknie. Co ja moge z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij albo kochaj w realu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa tygodnie mieliśmy sie zobaczyc... I nie potrafie o niej zapomniec, jest tyle wspomnień tyle wspolnie spędzonego czasu, nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągnij dalej W kazdym zwiazku sa problemy To normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×