Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ILLA

WSZYSTKIE ANKI KTÓRE ZNAM SA TAK SAMO BEZNADZIEJNE I POSPOLITE JAK ICH IMIE!!

Polecane posty

Gość ILLA

Ktoś mi kiedys mówił ze imie w pewnym sensie odzwierciedla nasz charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
Po cholere pisac to w tej kategorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
Po cholere pisac to w tej kategorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
rzeczywiście kategoria nie najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
a ciekawe jak ty masz na imie? :P bo z takim polotem to nawet nie jestes pospolita i beznadziejna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
masz racje ze nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
masz racje ze nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
masz racje ze nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia dupo
Anna to piękne imię polskie , dźwięczne,przede wszyskim NORMALNE w przeciwieństwie do twojego imienia jak mniemam...a co do pospolitości.....myślisz,że jesteś oryginalna pisząc podobne bzdury na forum???? Anka w obronie Anek-Anki całego kraju łączcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imie Anka i jestem tak samo beznadziejna i pospolita jak wszyscy w tym pierdolonym kraju. I jest mi przykro, że to kraj idiotów, którzy nic nie kumają i potrafią tylko prokować, a nawet z tych prowokacji nic nie wynoszą i niczego się nie uczą i dalej są takim głąbami.Tak było i jest. Nic tego nie zmieni. Żaden pierdolony rząd Belki, Millera czy Leppera, a szkoda, bo Polska jest pięknym krajem. Mam wszystkich dosyć, dosyć tego pierdolonego forum, internetu i mojego beznadziejnego życia, w którym nic sie nie dzieje. Czuje sie jak w \"W dniu świra\". I co gorsze nie wiem jak to zmienić. Niby co? Mam szukać pracy i zaroboić pieniądze i stąd wyjechać? NIE! U nas nie ma nawet pracy! Ludziue po studiach, magistrzy pracują w hipermarketach zagranicznych firm. KURWA!!! PIERDOLCIE SIE WSZYSCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
nie mam zamiaru urzadzac zadnej prowokacji- po prostu wyrazam swoja opinie, bo rzeczywiscie wszystkie akni jkie znam są (nie obrażajac nikogo) naprawdę głupawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vall
zrobilo się nawet politycznie ja znam kilka ań tworzących klubik, niestety nazwano je niekumate, ale z czasem przekonalo się do nich wiele osób bo okazaly sie tak zajebistymi i przekomicznymi laskami że kocham je z calego serducha choć na początku... do tego mam też siostre anie, ale ta to juz z zupelnie innej bajki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja
moze przyaznalabym Ci racje gdyby nie fakt ze ostatnio przeczytalam ze Anna to imie ktore nalezy do najpiekniejszych imion swiata, sama zaluje ze sie tak nazywam bo mam brzydkie imie Ilona ;-) A ty jak masz na imie zalozycielko topicu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
CZY NIE UWAZACIE ZE NASZE IMIONA NIE SA ZALEZNE OD NAS SAMYCH,PRZEZIE WKONCU TO WYMYSL NASZYCH RODZICOW.A POZATYM WIERZE W MAGIE IMION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
ALICJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
do LEA tez wierze w to, że ze w tych imionach coś jest. Nie twierdze ze moje imie jest najpiekniejsze bo komus ma prawo sie nie podobac ale mówie serio wszystkie anki które poznałam sa cholernie tępe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Boshe
Alicja matko boska, starzy byli pijani jak Cie tak nazwali czy moze nadali Ci tak wstretne imie w pogotowiu opiekunczym, Anki sa pospolite wg Ciebie ale Alicja kojarzy mi sie z sraczka w klozecie taka żółta miekka i śmierdzaca, musisz taka byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
do oj Boshe- jestes cudowna ANiu :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
a moze mam na imię ANIA :) bleeeeee skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda******
>>A JA ---> autorka postu ma w pewnym sensie racje...imie w znacznym stopniu wiaze sie z naszym charakterem!!! nie wiem skad to soe bierze ale chyba kazda/-y z nas ma co do jakiegos konkretnego uprzedzenie. Np ja mam do wszystkich ilon i agatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
o Boshe Boshe ja mam na imie pieknie Jessica :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
bardzo lubię np. imiona : EWA, MAGDA, MAJA, IGA, ASIA, LUIZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
Ale Anka to najbrzydsze imie na świecie blllleeeeeeee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia dupo
Alicja to bardzo bzrydkie imię a Ewy, Magdy,Maje, Asie i Luizy to kokiety....i mimo oryginalnych imion bardziej pospolite od mniszka lekarskiego...........a twoje imię............sorry ale zabiłabym się gdyby rodzice dali mi Alicja..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
do głupiej dupy - fajny masz nik a na imie ci na pewno aanka bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLA
tu nie chodzi o samo imię tylko o osobowośc, która z tym imieniem jest związana w jakis tam sposób. Wydaje mi sie ze wszystkie anki, karoliny itd maja ze sobą cos wspólnego.ale mam prawo chyba nie lubic tego imienia i dziewczyn obarczone czymś takim. Po prostu nie znam fajnej anki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda***
ja zreszta tez nie znam fajnej anki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illo
widać ze ty jesteś niezbyt inteligentna i mało spostrzegawcza bo głupia dupa to nie mój nick tyko nagłówek skierowany do ciebie . Pozdrawiam! Dla mnie ktos kto ocenia innych po imieniu , wyglądzie i tp jest pusty próżny, i mało interesujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×