Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochotę na wiosenny romans

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam ogromną ochotę na wiosenny romans. Jestem zadbanym, wysokim i szczupłym (180/75) 30-latkiem, a jednak bardzo trudno mi znaleźć sobie kogoś z kim mógłbym spędzić miło czas i pójść do łóżka... A może tutaj znajdzie się jakaś zainteresowana kobieta? Zapraszam do zapoznania, a nuż przypadniemy sobie do gustu! :) Pozdrawiam! P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Wysoki, szczupły ,młody i nie potrafi sobie nikogo znaleźć Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, potrafi i znajduje od czasu do czasu. Sęk w tym, że onieśmielają mnie kobiece wdzięki, przez co miewam trudności z zapoznawaniem się z nowymi paniami, mimo iż bywam przez nie obserwowany na mieście. Chyba po prostu brakuje mi dystansu, żeby nie przejmować się reakcją obcej kobiety np. zaczepionej na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna Ja
mimo iż bywam przez nie obserwowany na mieście. x Zareklamuj się jeszcze jakoś, całkiem dobrze Ci idzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja: nie bardzo wiem co w tym śmiesznego ;) Po świecie chodzi pełno pięknych lasek nieśmiałych do tego stopnia, że nawet zaczepione przez interesującego je pana uciekają. Także nieśmiały pan nie jest niczym niezwykłym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, odebrałem Twój wpis jako oczywistą ironię ;) Może jeszcze jakieś dobre rady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja, dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już kogoś znajdziesz to mogę polecić seks w plenerze. Jest to super przyjemne i daje fajne nowe doznania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlek
Jeśli onieśmielaą cie kobiece wdzięki to uciekaj z tąd skoro świt bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt .Twojej wiosennej głupoty ps.nie zadzieraj tu nosa bo dziewczyny na kafe ostre jak brzytwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×