Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2332

transport i noclegi dla gości weselnych

Polecane posty

Gość gość2332

Witajcie, chciałabym poznać Wasze opinie na 2 tematy 1) Czy uważacie że dla gości mieszkających ok 5-6 km od sali weselnej powinnam załatwiać transport? Zakładałam, że akurat ci goście wrócą sobie taksówkami, bo to dość blisko. Ale ostatnio ktoś z tych osób dał mi do zrozumienia, że oczekuje transportu... 2) Jakiego standardu noclegi powinno oferować się gościom, żeby potem nie było "gadania", że noclegi były za słabe? Zarezerwowałam hostel z pokojami premium blisko sali weselnej. Ale może hostel to za mało - może powinien być hotel ***** ;) ? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny dylemat do Twojego. My bukujemy cały kompleks tuż przy sali weselnej. Pokoiki nie jakieś super wystawne, ale przyzwoite (agroturystyka, nie hotel). Nie wyobrażam sobie, że przyjezdni goście będą marudzili, zwłaszcza że na jakieś 15 czy więcej wesel na jakich w życiu byłam, tylko w 2 miejscach ktoś zajął się noclegiem dla gości z daleka. Sama nie wiem jak problem transportu rozwiązać. Gości z daleka można wsadzić do busa/autobusu, żeby nie musieli jechać na 20 samochodów pół Polski (zmęczenie, nie napiją się na nasze zdrowie, bo muszą na drugi dzień wracać), ale 5-6 km to wielka przesada. Możesz kogoś poprosić o pomoc (np. kolegę), żeby poodwoził gości do domów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×