Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćparassolka

jestem juz zupełnie inną osoba

Polecane posty

Gość gośćparassolka

i dobrze mi z tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś się zmieniło w Twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corbyn
To fajnie jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa maska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
nie noszę maski nie muszę przed nikim ukrywać że kocham...maska to był lęk przed odrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
cześć Katerina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
Co się zmieniło? wiele bardzo wiele.Inaczej wyglądam ,inaczej się zachowuję i wreszcie mam wymarzone miejsce pracy.;-)jestem z siebie dumna.Stałam się wyważona,spokojna pewna siebie,elegancka ,naturalna a jednocześnie zadbana.Rozważnie układam słowa i skupiam się nad wszystkim co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
lubią mnie ludzie;-)nadal służę radą i pomocą ale tym razem bardzo rozważnie żeby nie zrobić sobie krzywdy po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty się zmieniłeś a kiedyś szczułeś wszystkich swoim moralizmem jak to można ludzi do siebie upodobnić każdy jest inny a że ktoś popełnia błędy to inni nie muszą tego robić,a że mają takie a nie inne zdanie na ten temat to logiczne , ale jak ktoś nie umie przyjąć krytyki tylko wykorzystuje swoją osobę do spłaszczenia kogoś to taki obiera ster i ma tego cel. Życie samo uczy a nie potrzeba nauczycieli którzy głoszą o tym a sami robią co innego ciemnota wszystko przyjmie.Kasa kasa .Nie oszukasz . J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała fajnym przejechać się autem .A co ...tylko popatrzeć mogę jak inni swoim grzechem wzbudzają zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że umoralnia nie nie ma sensu filozofie też nie czyny tylko to prawda o drugim .czyń potem pięknie mów a zobaczysz ilu znajdziesz w tym dobra i wiary innych a puste słowa padają na skalistą ziemię bez urodzaju.Tylko osłabiają wiarę jak jeszcze ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty tracisz wiarę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez to co widzisz to już dawno jej nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 03:18, Gość gośćparassolka napisał:

cześć Katerina;-)

nie znosze tego imienia! i w ogóle skąd wzioął sie ten temat?! podszywy!  Zmieniłam się ? ciekawe bo ja zawsze jestem taka sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 10:39, Gość gość napisał:

To znaczy że umoralnia nie nie ma sensu filozofie też nie czyny tylko to prawda o drugim .czyń potem pięknie mów a zobaczysz ilu znajdziesz w tym dobra i wiary innych a puste słowa padają na skalistą ziemię bez urodzaju.Tylko osłabiają wiarę jak jeszcze ją masz.

umoralnianie? kto tu kogo i dlaczego chce umoralniać? jestem pewna że ja jestem najbardziej moralna z was wszystkich także pomyłka! mnie nie zdołacie umoralnić bo nie ma takiej potrzeby! Umoralniać to ja was mogę i chyba powinnam sądząc po podrobionym temacie .To jest nielegalne podawać się za drugą osobę zakładając temat! ,,Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu'' znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 10:16, Gość gość napisał:

Też bym chciała fajnym przejechać się autem .A co ...tylko popatrzeć mogę jak inni swoim grzechem wzbudzają zazdrość.

jakim grzechem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 03:25, Gość gośćparassolka napisał:

lubią mnie ludzie;-)nadal służę radą i pomocą ale tym razem bardzo rozważnie żeby nie zrobić sobie krzywdy po raz kolejny.

ja sobie krzywdy po raz kolejny??? co to za brednie??? kto to wymyślił takie farmazony??? Ludzie mnie zawsze lubili i będą lubieć .Dobrze że ktoś zauważył że służę radą i pomocą.Miło tak czytać o sobie wyrywki pozytywów obok kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 03:17, Gość gośćparassolka napisał:

nie noszę maski nie muszę przed nikim ukrywać że kocham...maska to był lęk przed odrzuceniem.

to ja kogoś kocham??oprócz moich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 02:55, Gość gośćparassolka napisał:

i dobrze mi z tym;-)

zdaje sie ze ten sam teks czytam w temacie ,,Loli'' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 03:22, Gość gośćparassolka napisał:

Co się zmieniło? wiele bardzo wiele.Inaczej wyglądam ,inaczej się zachowuję i wreszcie mam wymarzone miejsce pracy.;-)jestem z siebie dumna.Stałam się wyważona,spokojna pewna siebie,elegancka ,naturalna a jednocześnie zadbana.Rozważnie układam słowa i skupiam się nad wszystkim co robię...

wyglądam inaczej? a to ciekawe gdzie mnie kto widział?? śledzicie mnie?zachowuję się inaczej?? nie wiedziałam.Mam wymarzone miejsce pracy? niech no sobie przypomnę gdzie ja wtedy pracowałam.Wyważona i spokojna to ja zawsze byłam! z wyjątkami dla podłych ludzi .Elegancka? hmm ciekawe ,naturalna i zadbana? zawsze taka byłam! Słownictwo to mój konik od zawsze od kiedy pamiętam a co do skupiania uwagi to zawsze robię wszystko na 100 % procent.Ameryki nie odkryliście.

Ps. nigdy nie mówię do nikogo ,,Katarina'! nie znoszę ani tego imienia ani takiej odmiany! Żenada jak można tak manipulować na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 17.04.2018 o 10:46, Gość gość napisał:

Przez to co widzisz to już dawno jej nie masz.

a kto co widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×