Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czemu ukrainki są milsze i mniej puszczalskie od Polek ?

Polecane posty

Gość gość

Pracuje z ukrainkami i polkami i muszę powiedzieć że jednak chyba wolę kolezanki z Ukrainy , nie są tak pyskate i zarozumiale jak Polki, jak spytam coś w pracy polke to robi minę paniusi i odpowie z łaską albo wcale , ukrainki zawsze z uśmiechem pogadaja, nie krzywia się o byle głupotę , są skromne grzeczne , widać że są bardzo kobiece , (mówię to jako kobieta ) często też nie zachowują się tak wulgarnie seksualnie jak Polki, które się desperacko wyginaja na wszystkie strony żeby się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam że jeszcze z 15 lat temu Polki były trochę inne , teraz stały się zbyt pewne ,jedną na 100 może jest miła , polscy faceci to samo , żałosne maminsynki zgrywajacy macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedź do ukrainy co tu jeszcze robisz bo Ci KRETY/NKO nie przyszło do głowy że Polki są u siebie i moga się zachowywać jak chcą a tamte są na obczyźnie więc muszą być grzeczne ale tak trudno pomyśleć jak sie ma pusto w głowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym mówię , po co już puszczasz piane z gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu są milsze i mniej puszczalskie? Helloł... One nadal mają status imigrantek i są na obcej ziemi. To jeszcze świeży temat, poczekajmy parę lat jak się zadomowią i poczują jak u siebie. Myślisz, że pierwsi Polacy na wyspach, w Skandynawii czy USA wychylali się i robili z siebie prostaków? Nie, też starali się zrobić jak najlepsze wrażenie albo chociaż nie dawać powodów do podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj je*bana spieta frajerko !! juz masz go*wno w gaciach bo ktos powiedzial slowa prawdy o tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:05 to ja napisałam temat ale ty zachowujesz się też jak cham i bydło , ogólnie Polacy są mniej kulturalni od innych narodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż są na obcej ziemi ale mimo to widać jak się do samych siebie odnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo do frajerki drugi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażanie kogoś nigdy nie jest fair ? O tym mówię że polaczki sobie zawsze skaczą do gardła zero kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2018 o 12:07, Gość gość napisał:

10:05 to ja napisałam temat ale ty zachowujesz się też jak cham i bydło , ogólnie Polacy są mniej kulturalni od innych narodów

to prawda czesto pitaja my co to znacze k...wa,ze polaci tak duzo uziwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2018 o 12:12, Gość gość napisał:

Obrażanie kogoś nigdy nie jest fair ? O tym mówię że polaczki sobie zawsze skaczą do gardła zero kultury

a zagranica calo nie lubia polakow,ale sa kulturalnie i wam tego nie pokazuja.ale jak ktoresz was bralby trudu i nauczial by owca jezik i nie falil byl ztym od pierwszej kroku.mogl tego przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evike napisał:

a zagranica calo nie lubia polakow,ale sa kulturalnie i wam tego nie pokazuja.ale jak ktoresz was bralby trudu i nauczial by owca jezik i nie falil byl ztym od pierwszej kroku.mogl tego przekonac. bylam z hollandi i wydzialam jak polaki rano calowali a pod wieczorem byly kopali na zajem (pelno kultura polska mowily holanderski policjanci)

 

Dnia 18.04.2018 o 12:12, Gość gość napisał:

Obrażanie kogoś nigdy nie jest fair ? O tym mówię że polaczki sobie zawsze skaczą do gardła zero kultury

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2021 o 10:09, romantyk1995 napisał:

Skąd Twoja nienawiść do Polaków? 

Zakładam, że pochodzisz z jakiegoś słowiańskiego kraju. 

Pamiętaj o tym, że My Polacy też jesteśmy Słowianami... 

 

 

Zle my rozomialesz,ja pisalam jak zagranica wydza i jak ja niestety wydze. zle zakladalasz nie jestem slowianskiego pochodzienie. a jak chesz prawdzic co pisalam jedz do serbi i nie pokaz ze umjesz po serbsku,i jak bedzie jakiesz rodak tam moze przekonasz co za plecami mowia(to terz nie ladnie ale niestety tak sa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2021 o 14:26, romantyk1995 napisał:

Skąd pochodzisz w takim razie i dlaczego aż tak Nas nie lubisz? 

Ja lubi polakow niektorich nawet kocham,i wlasznie aby denerwuje mi jak oni (nie wszystkich) zachowuja za granica i nie tylko,ja rowniesz nie mam czego byc zdumni bo moi rodaki (niktory)calo nie sa lepsza,ale ich rzucam uwagi na ich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, evike napisał:

Ja lubi polakow niektorich nawet kocham,i wlasznie aby denerwuje mi jak oni (nie wszystkich) zachowuja za granica i nie tylko,ja rowniesz nie mam czego byc zdumni bo moi rodaki (niktory)calo nie sa lepsza,ale ich rzucam uwagi na ich stronach.

jesczie to nie rozumia was , ile zlo robyli wam niemci a wy u wylbjacie ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×