Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na mojej wsi dziewczyna lat 17 wpadła z facetem lat 38

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna spokojna, cicha, mało wychodziła z domu, nie latała z rówieśnikami po imprezach, nie miała chłopaka wcześniej i wpadła ze starym kawalerem który ma 38 lat z charakteru podobny do niej, dosyć przystojny, zadbany. On jest z innej miejscowości a ludzie którzy go znają mówią, że jest, inteligentny i bardzo sympatyczny ale jest nieśmiały wobec kobiet, tak mówią. Nawet nikt nie wiedział co i jak i gdzie, nawet z młodych nikt nie wiedział o ich spotkaniach a podobno spotykali się od 3 tyg. byli w kinie, w restauracji. Takiej sensacji nas dawno nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna sprawa. Ona nieśmiała a on 38 lat więc wystarczyło ze wykazal zainteresowanie, komplementy i nagle poczuła się doceniona. Dziwne tylko ze sie nie zabezpieczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy taka normalna, nigdy się jeszcze nie spotkałam z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na waszej wsi malo sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lubi tatusiów?Grunt że ma 17 lat bo taka 14-15 latka to już by była przesada.A z resztą zajmij się sobą a nie patrz komuś do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim celu założyłaś ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, od razu zawiało wieśniakiem. Mało ci obrabiania dziewczynie dupy na wsi to jeszcze musisz w internecie o jej życiu seksualnym paplać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie wie o kim piszę ani o jakiej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie co cię to obchodzi? Jej c**a, jej sprawa, zajmij się swoją czy aby tam jakiś grzyb albo brodawka nie rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko latasz po imprezach i żaden cię nie zapylił? :-D ...ze zwierzętami to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci o kunia czy o psiure, co masz na myśli z tymi zwierzętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to juź koniec opowieści . Mało ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo wiem co cię dziwi w tej historii? Różnica wieku czy to, ze wpadli? Ludzie zakochują sie w sobie bez względu na wiek i wpadają nawet doświadczone pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
gość dziś X Święta prawda. Ja mam 19 lat i narzeczonego co ma 36 lat. Zakochalismy sie w sobie a nie w naszym wieku. To jest tej dziewczyny życie i jej sprawa z kim sypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to jest na wsi. Każdy interesuje się życiem tyle że cudzym. Raz jak poszłam do sklepu to się czułam jak gwiazda filmowa bo każdy się gapil i przerywal swoje zajęcia patrząc co za nowa morda przez wieś lezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lolaboga, para ludzi uprawiala seks bez zabezpieczenia i zaszli w ciaze. Ale sensacja. Nigdy od poczatku istnienia ludzkosci cos takiego nie mialo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie bo to nienormalne żeby oboje zaszli w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj namiary na wioche :p moze jest więcej takich siedemnastek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie widzą źdźbło w cudzym oku a belki nie widzą w swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie to była sensacja w tym, że taka różnica wieku ich dzieli, dla was nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zgadza, że ludzie na wsi są okropnie wścibscy, strasznie to żałosne. Wracam raz z miasta do domu ale autobus miałem który dojeżdżał tylko do sąsiedniej wsi więc idę sobie dalej na piechotę, a było to zaraz jak wróciłem z zagranicy po czterech latach. I tak sobie idę a ludzie się gapią bo ktoś idzie ulicą, ktoś kogo nie znają:D:D W końcu jeden facet zrywa się z ławki i się pyta kogo ja szukam a ja, że nikogo, idę sobie do domu a on na to a gdzie mieszkam a ja że w tej i tej wsi a on taaaaaak, a ja pana nie znam?. :D:D:D myślałem, że jebnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
gość dziś X No wlasnie dla ciebie to byla sensacja. Wiec robisz z niczego problem. Między mna a narzeczonyn jest prawie 18 lat roznicy. Tez pochodze z wioski i nikt nie robił z tego sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat i seks z facetem, który mógłby być jej ojcem.. cóż za skrzywiona osoba obnoszaca się ze swoim dziwactwem i jeszcze dowód na to do końca życia, który będzie się za nią ciągnął.. nic tylko współczuć. Wstyd straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje życie nie jest nudne, masturbacja nie jest mi obca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×